коремчето

  • 1 576
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 228
Здравейте кажете ми трябва ли да се притеснявам имам чувството че коремчето на бебка е подуто, дали са колики  newsm78 

# 1
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Колики, газове. В какъв смисъл подуто? твърдо ли е на пипане, плаче ли като я натискаш по коремчето?

# 2
  • София
  • Мнения: 1 524
Ако ти изглежда като на сумалийче - ами при повечето бебета е така, след като се напапат. Ние бяхме от изключенията - хич нямахме коремче.

# 3
  • Мнения: 4 753
Главата и корема на малките бебета са най-големи, направо изглеждат неестествени, в сравнение с другите части на тялото..... Точно като сумалийчета...  Grinning  Ако не е твърдо коремчето и не плаче, като я пипаш, нищо й няма на бебка...  Peace

# 4
  • Мнения: 540
и на моя бебок му е доста голям корема но педито каза че е напълно нормално и няма смисъл да се притеснявам

# 5
  • Мнения: 9 973
на моето момче беше като на жаба Laughing

# 6
  • Мнения: 961
и на моя бебок му е доста голям корема но педито каза че е напълно нормално и няма смисъл да се притеснявам
И при нас така.

# 7
  • Мнения: 6 441
И при нас е така.Особено след като се нахраним.Като малко бременно коремче  Grinning

# 8
  • Мнения: 4 335
И при нас е така,най ве4е като е нахранен Grinning

# 9
  • Мнения: 391
А пък нашто прилича на бирено коремче... Grinning

# 10
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Дали е подуто от колики установяваше педиатърката след обстоен преглед.Ако очакваш бебето ти да има талия и полочки по корема -  няма да стане.

# 11
  • Мнения: 223
На моя син не само му беше като на жабка, но и беше издуто повечко в лявата страна. В един момент тази несиметричност ме притесни и го водих на ехограф.  EmbarassedКазаха, че стеничките на коремчето не са развити още и не могат добре да стегнат стомахчето и червата. А освен това там се намирал газовият мехур и той бил подут. Колики нямаше
Сега пак му е надуто, когато хапне, но не е тревожно
Ти питай педиатъра, ако искаш. Нормално е да се вглежаме в чудатата им ефина поява и да търсим тревожни сигнали. Добре е сигурно дететнцето. Да ти е здрава

# 12
  • Мнения: 8 999
Нормално е да приличат на Хъмпти-Дъмпти. Бебетата са големоглави и шкембести.

# 13
  • Мнения: 1 428
Може и да са колики.Твърдо ли е на пипане?

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 346
Нормално е.Сина ми беше много слабичък, имаше само едно голямо шкембенце.С баща му се шегувахме, че е като сомалийче  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт