Восък за лице на Veet

  • 9 057
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 56
Някой ползвал ли е восъкът за лице на Veet и по-конккретно за вежди. Гледах рекламата по Нова ТВ.
Мнения?!  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 6 293
Мен също ме интересува и следя темата с интерес

# 2
  • Мнения: 1 224
За какво се използва ? Нещо като кола маска ли ?

# 3
  • Мнения: 3 459
На Veet повече нищо не ползвам  Naughty
Не могат да ме убедят пак да си купя техен продукт!

# 4
  • София
  • Мнения: 1 176


За какво се използва ? Нещо като кола маска ли ?
Да. Лентите са подходящи за лице.
Не съм пробвала.

# 5
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
На Veet повече нищо не ползвам  Naughty
Не могат да ме убедят пак да си купя техен продукт!

Напълно подкрепям  Naughty Нечовешки се изринах от депилатоара им за крака  Sick
Абсолютна гадост, че ти смъква и  половината кожа освен космите.

# 6
  • Мнения: 758
На Veet повече нищо не ползвам  Naughty
Не могат да ме убедят пак да си купя техен продукт!

Напълно подкрепям  Naughty Нечовешки се изринах от депилатоара им за крака  Sick
Абсолютна гадост, че ти смъква и  половината кожа освен космите.
+1 и аз подкрепям! Peace

# 7
  • Мнения: 3 294
Аз също съм разочарован техен потребител , не бих повторила  Peace

# 8
  • Мнения: 1 802
Аз също съм разочарован техен потребител , не бих повторила  Peace
Подкрепям! Не бих потретила да си купя техен продукт! Цялата съм обрината от лентичките.  Rolling Eyes Освен това наистина се налага да довършвам със друг продукт...

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 5 675
Лентите им за крака не ги харесвам, но тези за лицето ми вършат идеална работа newsm78 А с техен депилатоар-крем си махам растителността в интимните части и то почти всичко-нямала съм никакъв проблем хем този, дето го ползвам в момента не е предназначен за там  Thinking Разни кожи, разна поносимост-може би  Rolling Eyes А този новия восък за лице и аз го гледах и ми е малко странен за домашна употреба-как ще си нацеля с него само излишните косъмчета на веждите не ми е ясно  newsm78

# 10
  • Мнения: 3 782
Аз съм ползвала ленти за космите около устните, еми аз ли не мога да ги махна или повредата не е в мен? newsm78
Ще следя темата.

# 11
  • Мнения: 3 459
Аз съм ползвала ленти за космите около устните, еми аз ли не мога да ги махна или повредата не е в мен? newsm78
Изобщо не е в теб повредата. Глупавите им ленти не отскубват ни един косъм, а за сметка на това правят невероятни рани  ooooh!

# 12
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Лентите им за крака не ги харесвам, но тези за лицето ми вършат идеална работа newsm78 А с техен депилатоар-крем си махам растителността в интимните части и то почти всичко-нямала съм никакъв проблем хем този, дето го ползвам в момента не е предназначен за там  Thinking Разни кожи, разна поносимост-може би  Rolling Eyes А този новия восък за лице и аз го гледах и ми е малко странен за домашна употреба-как ще си нацеля с него само излишните косъмчета на веждите не ми е ясно  newsm78

bradata, аз ползвах депилатоара им за крака няколко месеца без видими проблеми.
И след това един ден се изринах ужасно.  Sick Явно в един момент кожата ми не го е понесла. Тъй че имай едно на ум. На самата опаковка пишеше да не седи върху кожата повече от 8 минути по никакъв начин. Смятай как гори това чудо.  ooooh!

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 5 675
Аааааа, на моя пише 3 минути, но аз докато се нацапотя стават 5 обикновено и засега (да чукам на дърво) не съм имала проблеми. Надявам се и да нямам, защото това е единствената ми алтернатива за тази зона  Tired А за лентите за лице направо ме учудвате-аз онзи ден пак си скубах мустачките и го направих точно с 4 залепяния (от средата наляво, от средата надясно, после от двете страни на устните надолу)-всички косми ми ги няма (а определено има материал) и рани нямам  newsm78 Май сте "тънкокожи" и затова ви се смъква и кожата  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 3 782
bradata, точно тук е проблема, че не смъква нищо, щипе обаче не смъква. Sick

Общи условия

Активация на акаунт