:(

  • 939
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте, мили дами....
Вероятно ви е писнало от  въпроси, но аз наистина съм изшашкъна. Бях на гинеколог миналата седмица. Моята лекърка беше в болнични и я заместваше един доста странен мъж. Обясних му, че съм пила по спешност ескапел 20 дни преди прегледа, а също и че седмица преди това съм имала рисков ( е, не особено...) полов акт. Гледа ме на ехограф, каза ,че нямам нужда от хормонални изследвания, предписа ми "Ясмин" и ме прати да си ходя. Питането ми е следното: ако са минали 10 дни, ме разгледа на ехограф , и заключи " Чиста матка и аднекси спокойни"....имам ли повод за приеснение?
Благодаря ви предварително...

# 1
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Нямаш повод за притеснение Peace

# 2
10 дни.... оплодената яйцеклетка трябва да се е имплантирала на маточната стена... Въпросът ми е , това вижда ли се с ехограф? Всъщност смятам, че въобще никакво оплождане не е имало, но наистина сега съм на тръни....

# 3
  • Мнения: 1 335
Постът ти е ужасно объркан. Ако си пила контрацептив 7 дни след рисков полов контакт, то е било късно за контрацептива. Матката има специфична форма след овулация, едва ли лекаря може да сбърка (прилича на спаднал балон; при бременност наедрява). Имаш ли закъснение не ми стана ясно.  Имплантирането става горе-долу седмица след оплождането. Не, не се вижда. Плоден сак се вижда добре след 7-10 дни закъснение.

# 4
Значи.... на 4-ти май пих Escapelle ... (беше ми 21-ви ден от цикъла).... на 9-ми ми дойде, по принцип трябваше на 12-ти. Продължи почти 6 дни, като на 6-ти правихме секс вечерта с приятеля ми, а после и на сутринта ( макар че тогава беше за 5 мин без презерватив и той не свърши). 10 дни след това бях на гинеколог, който каза, че нямам нужда от хормонални изледвания,гледа ме само на ехограф и ми каза, след 2 нормални менструации да започна Ясмин....Знам,че объркано го написах, но и аз самата съм...

Общи условия

Активация на акаунт