Модератори-мечта

  • 2 659
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 660
Не знам как точно да го формулирам,но от известно време съм респектирана от нашите прекрасни модераторки Морена и Съншайн.
Иска ми се в отделна тема да им благодаря,а съм убедена че и вие го искате,за бързата и аденкватна реакция при всеки един проблем на момичетата тук.Винаги имат готов линк за всеки въпрос,винаги са наоколо за съвет и подкрепа,без да са длъжни....всъщност няма защо да описвам всичко,със сигурност усещате тяхното невидимо присъствие и опора.Не мога да се сетя за други такива всеотдайни и деликатни модератори.
Да са ни живи и здрави и дълго време да ни модерират форума.
От мен едно искрено БЛАГОДАРЯ! newsm51

п.с. и сега да не ми заключите темата бързо-бързо

# 1
  • Мнения: 7 718
Добре си вършат работата. Има ред. Laughing

# 2
  • Мнения: 2 825
Милиан, права си и аз се вклю4вам към благодарностите Grinning Grinning Страхотни сте моми4ета, заслужавате по едно голямо цунки  Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 4 273
И аз се присъединявам с благодарности към двете ни прекрасни модераторки!
Да сте ни живи и здрави и скоро да ни съветвате за бременността със съвети от личен опит!

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 21 579
WAW !
Тая тема ме зашемети !
Прочетох и седях известно време с невиждащ / замъглен поглед вперен в монитора и увиснало чене ..... после я затворих( темата де  Wink ).... и обиколих къщата .
Незная какво да кажа , честно ! Confused Embarassed
БЛАГОДАРЯ !
За това , че се чуствате добре във форума ни ( на всички нас ! ) !
И затова , че той е такъв , какъвто е благодарение на всички ни !

Дано повече от вас го чустват така !

Целувам ви и ви прегръщам !

# 5
  • Мнения: 4 362
Те си знаят,че много ги обичаме и им се възхищаваме на търпението спрямо нас!Бъдете все така справедливи,усмихнати и добри!Пожелавам ви да не се оттървете от здраве,щастие и бебоци много вкъщи  да лудуват.[/b] Hug newsm30 newsm30

# 6
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
ЕДНО ИСКРЕНО БЛАГОДАРЯ И ОТ МЕН! Hands Clap Hands Clap Hands Clap
Наистина сте страхотни, Моренка и Съни! От сърце ви пожелавам всичките ви мечти да станат реалност в най-скоро време!
Поднасям и на двете по един огромен букет с малки свежи дъждовни капчици!   bouquet  bouquet

# 7
  • Мнения: 3 376
И аз ви обичам, момичета! Hug   bouquet   baby_neutral baby_neutral baby_neutral

# 8
  • Мнения: 9 063
Ами да не се повтарям и аз Mr. Green Само ще кажа че най-приятно ми е да влизам именно тук и главната заслуга за това е на  Морена и Слънчо.Едно голямо БЛАГОДАРЯ  bouquet

# 9
  • Мнения: 2 123
[color=DarkViolet]АЗ СЪЩО ИЗКАЗВАМ ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ БЛАГОДАРНОСТТА СИ КЪМ КОРЕКТНОТО И СЪПРИЧАСТНО ОТНОШЕНИЕ В-И-Н-А-Г-И![/color][/u]  bouquet

# 10
  • Мнения: 856
Благодаря за отзивчивостта и съпричастността към проблемите на всяка една от нас! newsm51

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Казвам едно голямо БЛАГОДАРЯ и на двете Hug Hug Hug А те си знаят, че ги обичам и двечките  bouquet  bouquet  bouquet

# 12
  • Мнения: 1 329
Благодаря ВИ за помоща, за съветите, за идеите, за разбирането, за молитвите, за приятелството, за всичко! Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 3 205
Ето това е една страхотна идея, Милиан!

От мен също едно голямо БЛАГОДАРЯ към най-добрите и мили модераторки Съншайн и Моренка! Kissing Heart  bouquet

# 14
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
И аз съм им ужасно благодарна за прекрасното форумче!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт