Манхатън срещу акнето

  • 1 825
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 688
http://beauty.market.dir.bg/fscat3.php?firm_id=4304&id=3235
Какво ще кажете за тази козметика против акне?Има ли доволни?
Продавачката ми каза че била много добра

# 1
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
аз ползвам душ-гела.
има положитлно влияние, но ако се измия с друг и пъпчиците пак плъзват ooooh!

от този на Манхатън завяхват малко, но не изчезват.

аз имам само по раменете и гърба и са много дребни.
но пак се води акне  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 630
И на мен им излизат сега от топлото от време на време по раменете или гърба. Много е неприятно. Ако наистина действа, ще потърся и аз, но сякаш не съм виждала, или не съм се заглеждала. Заедно с декоративната козметика ли са наредени или..?

# 3
  • Мнения: 99
Уффф и аз имам по раменете и гърба и се чудех с какво да ги махам, много е неприятно особено сега като почнахме да се разголваме  Embarassed Ходих при какви ли не специалисти, но няма резултат  Tired Това акне е ужасно при мен не е много но все пак дразни  newsm78

Ще следя темата дано има жени които са ползвали тази серия   bouquet

# 4
  • Мнения: 3 641
От една година ползвам гела за измиване с цинк.  Доволна съм определено, но кажата ми по принцип е чиста Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 1 508
Има на Себамед пяна за почистване на акнетична кожа.Той е с неутрално Ph и не изсушава кожата.Ползвала съм го по лекарско предписание.Бях доволна и сега го имам, и при нужда си го нанасям.Изписаха ми и концентрат за завяхване на пъпките, в една тубичка е мазилото.Имам и овлажнител за мазна кожа, който е антикомедонен.Това ми бяха предписали и това съм нанасяла.Ако съм полезна на някой, ще съм доволна!

# 6
  • София
  • Мнения: 2 157
Добри са !

# 7
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 547
Аз от тази серия за тялото имам душ-гел и лосион. Гела още не съм го пробвала, а лосиона е мн приятен като консистенция, редичък и попива бързо, не оставя чувството за мазнота. На опаковката пише, че е подходящ и за след слъчеви бани.
Като недостатък мога да спомена гадния аромат на тази серия, ако изобщо може да се нарече аромат ... мирише на вкиснато, бляк  Sick но пък аз съм готова да преодолея този минус, само и само да има положителен ефект в/у кожата всичко ще изтърпя, щото и аз имам едни гадни пъпки по рамнете  Stop

# 8
  • Мнения: 375
Аз и в друга тема писах за него, но и тук да кажа - Да, доволна съм! Ползвала съм какви ли не измиващи гелове за лице, но почти винаги резултата е един и същ - пъпчиците си остават а кожата ми става суха. От тази серия ползвам измиващия крем, кремчето за лице, както и коректора за пъпки и съм много доволна - пъпчиците завяхват а при мен спряха дори да излизат. Ако се появи някоя по-сериозна ползвам Зинерит.

# 9
  • Мнения: 164
Ползвам фон дьо тена, аз лично съм много доволна.

# 10
  • Мнения: 1 081
Ще взема и аз да ги пробвам, щом като има само положителни мнения до тук   Peace

# 11
  • Мнения: 1 688
И на мен им излизат сега от топлото от време на време по раменете или гърба. Много е неприятно. Ако наистина действа, ще потърся и аз, но сякаш не съм виждала, или не съм се заглеждала. Заедно с декоративната козметика ли са наредени или..?
Ами чесно казано си нямам и на иде каде ги има тези сериии ,защото го видях в 1 магазин за етерични масла и на рафта имаше и на Манхатън и други козметики,но все маркови (главно бяха кремове) ..тоест предполагам че по рафтовете в кремчета и тн ще ги има  bowuu

# 12
  • Мнения: 1 688
И на мен им излизат сега от топлото от време на време по раменете или гърба. Много е неприятно. Ако наистина действа, ще потърся и аз, но сякаш не съм виждала, или не съм се заглеждала. Заедно с декоративната козметика ли са наредени или..?
Ами чесно казано си нямам и на иде каде ги има тези сериии ,защото го видях в 1 магазин за етерични масла и на рафта имаше и на Манхатън и други козметики,но все маркови (главно бяха кремове) ..тоест предполагам че по рафтовете в кремчета и тн ще ги има  bowuu

# 13
  • Мнения: X
Скептична съм към всичко на Манхатън Tired

# 14
  • Варна
  • Мнения: 563
ползвала съм фон дьо тен-ите и пудрата и определено съм доволна  Peace

Общи условия

Активация на акаунт