ефикасен метод за слагане на капки за очи????

  • 4 447
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 705
моля ви, дайте някоя идея за такъв!

трябва да го правя по 5 пъти на ден заради някакво възпаление, а тя толкова много крещи, мята се и т.н, че просто съм в ужас!

много ще съм  благодарна за всякакви идеи!

# 1
  • Мнения: 299
без мятане и крясъци няма да минете. Обездвижваш я напълно като хващаш и двете ръце и капките ги сложи откъм вътрешната страна на окото към носа. дори да е затворено окото пак влиза

# 2
Много "помощници"! Simple Smile Един държи главата и отваря окото, друг държи ръцете и краката, а трети слага капките - и то в окото, а не отвън, защото няма да има ефект - клепките пречат лекарството да влезе вътре. Laughing

# 3
  • Мнения: 1 250
Трудно.

Слагах го да легне, затисках с тяло колкото мога неговото (без да го смачкам), с лакти и глава подпирам малката главичка...
 #Crazy

Ако накараш детето да гледа нагоре, или настрани, може би ще му е по-лесно, да преодолее рефлекса.

Ако обаче категорично реши че не иска - не мога да го удържа.

Опитай с тактическа подготовка как само на големите слагат такива неща в очите, че очите стават по-карисиви, изобщо това което е важно за него.

# 4
  • Мнения: 1 809
Трудно.

Слагах го да легне, затисках с тяло колкото мога неговото (без да го смачкам), с лакти и глава подпирам малката главичка...
 #Crazy
Същата работа и при нас Sad
А ужаса е ,че през 2 часа ще капем и незнам просто ooooh!
Успех stelt  WinkДано бързо да ви мине Praynig

# 5
  • Мнения: 3 334
Обездвижваш я напълно като хващаш и двете ръце и капките ги сложи откъм вътрешната страна на окото към носа. дори да е затворено окото пак влиза

и аз правих по същия начин.Ние бяхме миналата седмица с конюктивит и беше пълен кошмар.Дано се оправи бързо детенце.Зареди се с търпение.

# 6
  • Мнения: 1 214
понякога ми дава,когато слагаме на мишето,кучето ,патето и т.н.т и на нея да сложа и не виждам да и е  чак толкова неприятно.Хвалим я ,ръкопляскаме,а тя е горда и щастлива.Но понякога какво и става не иска и не иска.Тогава ме боли сърцето,но я слагам на леглото  и заставам едва ли не върху нея-с крака приклещвам малкото телце,ръчички и крачета за да мога с едната ръка да отворя оченцето а с другата да капна от капките.Това е ,когато сме само двете,а когато таткото е в къщи той ми помага-единият я държи,а другият поставя капките.Вече сме специалисти  WhistlingАман от тия конюнктивити.

# 7
  • Мнения: 2 534
Трудно.

Слагах го да легне, затисках с тяло колкото мога неговото (без да го смачкам), с лакти и глава подпирам малката главичка...
 #Crazy

Опитай с тактическа подготовка как само на големите слагат такива неща в очите, че очите стават по-карисиви, изобщо това което е важно за него.
Същата работа

# 8
  • Мнения: 705
много ви благодаря, момичета!
явно трябва да се заредя с търпение! а пък толкова ми е жал за малкото човече!!! 

# 9
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Палеца се поставя под долен клепач,а показалеца на горния.С палеца внимателно издърпваш надолу,а с показалеца нагоре.Без чужда помощ няма да минеш.Ако детето стиска очите силно е почти невъзможно,но успех.

Общи условия

Активация на акаунт