ЦДГ Пчелица,кв.Надежда,София

  • 1 528
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 69
Здравейте,
Някой,който живее в кв.Надежда може ли да ми даде отзиви за ЦДГ"Пчелица",голямата ми дъщеря е приета там на 1-во класиране, но е малко далечко от нас и никога не съм я виждала.Ако някои майки могат да ми помогнат с подробности относно  базата,учителките и т.н ще съм много благодарна.Дъщеря ми е приета в 2-група там,но за всеки случай ще изчакаме и второто класиране.Предварително благодаря!

# 1
  • Мнения: 30
Става въпрос за 170 ЦДГ в надежда зад шел ли.Ако е там и мойта е приета там в 2ра група,вече я записахме.Директорката каза че ще са повече от 30 в група.Има различни отзивиза тази градина.

# 2
  • Мнения: 69
Да,точно тази е градинатарно все пак ще изчакаме и второ класиране,а иначе за отзивите май във всяка градина има и доволни и недоволни, но поне базата да е добра и учителките да си вършат работата с желание.То май това е всичко, от което децата имат нужда.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Дъщеря ми е в тази градина. Не съм очарована, но това е положението. Базата не е от най добрите, но лятото предстои ремонт. Иначе е чисто, което за мен е по важно. Като прочетох, че детето е във втора група реших да напиша, че любимата учителка на дъщеря ми е точно във втора група. Казва се г-жа Николова- спокойна, усмихната и много внимателна. Това, което не харесвам е практиката да се пускат филмчета в свободното време когато децата могат да си играят.

Последна редакция: чт, 05 юни 2008, 10:03 от ivben

# 4
  • София
  • Мнения: 665
И аз записах синът ми за 1ва група от септември там, но се чудя как така ще ги заведеме всичките 25 непознати деца и ще ги оставим там на 1-ви и как ще се оправят учителките като ревнат всичките. Досега нали се приемаше целогодишно или на няколко дни по едно ново дете за да няма суматоха.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Септември са се приемали децата от първа група, така беше и преди 3 години. Аз много настоявах да си пусна детето юни и сгреших, защото бяха сборни групи и и се отрази много зле.

Общи условия

Активация на акаунт