какво мислите за брак между българка и арабин?

  • 22 212
  • 78
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Лудо влюбена съм в мъж от арабски произход по точно египтянин! Той постоянно ми пише , че желае да отида и да живея при него. за мое най голямо съжаление имам известни притиснения относно връзката ми с него. Моля дайте ми някакви съвети. Ако някой е имал такава връзка нека ми помогне.

# 1
  • Мнения: 5 001
КАТЕГОРИЧНО съм против.....

# 2
  • Варна
  • Мнения: 616
 от такива - НА ДАЛЕЧЕ !!!! Повярвай ми. Работила съм точно с египтяни, а една колежка сглупи и се ожени за един. Всички са супер докато са далеч от роднините и най-вече от бащите и дядовците си. После са длъжни да се подчиняват на най-възрастния мъж в семейството и ти няма да имаш глас за нищо. Но пък ако си готова да бъдеш слугиня и да се покриеш от галава до пети ..........
И като казваш лудо влюбена - виждали ли сте се, били ли сте заедно..

# 3
  • Мнения: 11 747
melone, в подфорум 'Родители в чужбина' има подраздел 'По държави'. Там има голяма тема с продължение на жени, които са омъжени за араби и живеят в техните страни - Сирия, Ливан, ОАЕ, Мароко, Тунис и още или в България. Отиди чети там и питай там. Тук ще получиш мнения на хора, които имат бегли впечатления от реалната ситуация.

# 4
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Имам позната, женена за ливанец, но той е християнин.

Известно време живееха в Ливан, сега се върнаха тук и нямат никакви проблеми, но всичко е строго индивидуално.

# 5
  • Мнения: 4 292
Не мисля особено позитивно. Аз лично не бих се решила на такава стъпка. Различни религии, различно възпитание, различен мироглед... Да продължавам ли?  Simple Smile

Последна редакция: ср, 04 юни 2008, 13:14 от Клото

# 6
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Имала съм гадже с такава религия, много бързо се разделихме...
Сега си влюбена, но по-късно горчиво ще съжаляваш.
Аз също съм против.
Разбиранията им са коренно различни Rolling Eyes

# 7
  • София
  • Мнения: 1 423
От любопитство разгледах този под форум с чужбинските, по точно арабски мами. Повечето изглежадат и пишат, че са щастливи с избора си.
Аз съм контактувала с египтяни, както и други араби и няма добри впечатления от тях. Налагат се, щом си европейка те свалят безобразно тъпо и постоянно. Дори да не си им гадже се държат собственически, та камоли да им станеш жена и то в тяхната страна. Представи си се далече от вкъщи, бяла и хубава със всичките братя, сестри, братовчеди на мъжа ти около теб.

# 8
  • Мнения: 2 723
Aз нещо не схванах...
Ти си лудо влюбена, обаче питаш непознати какво мислят ooooh!
Ако всички имат лошо мнение по въпроса кво, ще спреш да го обичаш ли  hahaha
Тц,тц,тц

# 9
  • Linz
  • Мнения: 11 619
melone, в подфорум 'Родители в чужбина' има подраздел 'По държави'. Там има голяма тема с продължение на жени, които са омъжени за араби и живеят в техните страни - Сирия, Ливан, ОАЕ, Мароко, Тунис и още или в България. Отиди чети там и питай там. Тук ще получиш мнения на хора, които имат бегли впечатления от реалната ситуация.
Мисля, че мненията тук ще са по-обективни.
Различията между българи и турци, живеещи в България са много големи- на това ставам свидетел ежедневно. Изводите оставям за авторката.

# 10
  • София
  • Мнения: 17 259
И освен това какво значи "пише ми"? В скайпа ли се запознахте или в кю-то?
Видяла ли си му очите на живо?
Знаеш ли колко още жени има там?

Ники, тя пише, че за нейно най-голямо съжаление има известни притиснения относно връзката им бе. Ама какви точно са притесненията само тя си знае, що да си споделя с хората, от които иска съвет  hahaha

# 11
  • Мнения: 2 161
Ти си луда,щом питаш тук за такива неща.По скоро ще се гръмна,отколкото да изпадна в състояние да питам-да го обичам ли или да не го обичам.Арабин,българин,индиец-какво е значението,щом точно твоя човек не го познаваме.

# 12
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Очевидно е, че го обича. Но притесненията й са напълно естествени... предвид културните различия. Не е ясно дали с това се ограничават, но и това не е малко.

# 13
  • Мнения: 2 723
Рени, ясна е работата, просто не схващам като и кажат тук хората, че са
 
КАТЕГОРИЧНО съм против.....

тогава какво?

А и тя не пита как да се справи с различията, а дали да има връзка ooooh!

# 14
  • Мнения: 2 161
Очевидно е, че го обича.
Ако тя го обича,няма да ни пита.

Общи условия

Активация на акаунт