Препоръчайте ми хотел на Златните или Албена.

  • 5 302
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 207
Някой може ли да ми препоръча хотел в един от двата комплекса за почивка с малко дете за 10 дни.Условията ми са да е на първа линия  и второто може малко смешно да ви звучи,но държа в стаята да има мокет,а не да е теракот.Ненавиждам хотелски стаи с плочки Sick

# 1
  • Мнения: 3 215
Аз лично, ако трябва да ходя на хотел в някой от двата комплекса, бих избрала хотелите от комплекс Ривиера в началото на Златните.Но за щастие не ми се налага.
Исках обаче да кажа, че плочките са много по-хигиенична настилка за хотел отколкото мокет.Мокетът е развъдник на всякакви гадини,защото чистенето с прахосмукачка след гостите е абсолютно недостатъчно.То вкъщи пак не можеш да го почистиш както трябва, да не говорим за хотел, където се извървяват толкова хора,праши се, цапа се с какво ли не ... не искам да влизам в подробности. Затова погледни го и от тази гледна точка, особено щом си с дете.
Успех в избора и приятна почивка!   bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 4 294
Адмирал Peace

# 3
  • Мнения: 2 161
На първа линия е Берлин,точно до яхтеното пристанище.На мен ми харесва.

# 4
  • Мнения: 4 784
Иберостар Обзор Бийч. Миналата година бяхме там с бебето. Много е удобен. Намира се до плажа и е на минути от центъра. Има АИ пакети и цените са свестни.

# 5
# 6
  • Мнения: 1 207
Адмирал- отпада.За тази цена,че и по-малко ще отидем в Кемпински на АИ.
Берлин и на мен ми допада така като го гледам и ще потърся оферти.
За килима съм непреклонна-детето е малко и в стаята ще ходи босо.Няма да е по плочки.И като ги мият има един специф. мирис който е ужасен.

# 7
  • Мнения: 4 784
За Кемпински почти няма добри отзиви относно цени - качество. Тук в други теми има коментари даже, а и не е толкова близо до плажа.

# 8
  • Русе
  • Мнения: 856
tasi резервирах  Калиакра Палас **** на Златните ALL Incl. на първа линия и е по средата на курорта.
Берлин е в края до яхтеното пристанище.
Вчера бяхме на Златните и снимахме хотела.За мокета не знам дали има.Аз ще бъда без Елия  Mr. Green Mr. Green




Последна редакция: сб, 07 юни 2008, 13:33 от maiche

# 9
  • Мнения: 5 980
Ето и Адмирал, страхотен е  Peace

# 10
  • Мнения: 3 215
За Кемпински почти няма добри отзиви относно цени - качество. Тук в други теми има коментари даже, а и не е толкова близо до плажа.

Той не е Кемпински вече, а Мелиа Гранд Ермитаж.Но лошите отзиви са основателни,независимо от менажиращата верига...

# 11
  • Мнения: 4 784
Местоположението на Адмирал не ми харесва. Насред лудницата е и каквато и изолация да има, ако си в стая откъм морето, вероятно ще си е шумничко. Не съм била там, предполагам просто.

# 12
  • Мнения: 1 207
Ами аз съм ходила когато беше Кемпински и съм с добри впечатления.И сега който и хотел да погледна ми простее.Еми каквото и да са променили стаите са страхотни за мен поне.Цялата база е хубава.Обслужването-на другите места не очаквам нищо повече.
Аз ще съм с детето и ми трябва АИ.
Сега ще го видя Калиакра.

# 13
  • Мнения: 592
Калиакра е с плочки и е с трагично обслужване, скапан ресторант с вехти манджи, измислен басейн за да му сложат една звезда отгоре. И няма нищо интересно в самия хотел. Иберостар са на страхотно ниво за средния българин - цени, храна, чистота, процедури безброй, анимация, вътрешен и външен басейн, на 1 м от плажа, страхотен персонал, само има една гъска на рецепцията на физиотерапията, поддържан - просто веригата държи на себе си. В Адмирала задължитлно има поне по 2-3 мутри и си е опасно. Тишината е само в стаите с изглед към гората отзад... и скарите, но е голяма дандания вечер, иначе е хубаво и чисто - стига да ти се дават толкова кинти. За тях по-добре идете в Гърция на Халкидики - класи отгоре. Има един, който е горе на пътя - Хелиос Ризорт - невероятен с невероятен център за физиотерапия, но има 100 стълби до плажа - който е мързелив, майко мила го очаква. В Интера не знам как е след ремонта? В Кемпински /не знаех че е друг вече/ имаше само надути пуйки сервитьорки които се мусят и ми заприлича на Ветковите кичове- само лични наблюдения.

# 14
  • Мнения: 318
х-л"Калиакра"в Албена! PeaceПодходящ е за малки деца,на първа линия е,yсловията и в хотела и в ресторанта са добри.Има и детски басейн,аниматори,самият хотел е разположен далеч от шyмни заведения и дискотеки.Ако имаш още въпроси питай.

Общи условия

Активация на акаунт