Средство срещу брадавици?

  • 5 502
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 138
Момичета помагайте, ако знаете изпитано средсво за отстраняване на брадавици по лицето. Досега прилаганите методи (напр. с невен, сок от смокиня, разни мазила) се оказват неефективни.

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Има един човек (живее около Краснодар), маже ги с някакви билки и изгарят.
Снаха ми, си махна така една на лицето.
Брат ми и племеника ми по тялото.
Ако те интересува, мога да попитам за адреса му.

# 2
  • Мнения: 3 926
Диана, само да ти кажа, ако си бременна не ги махай - ще паднат от самосебеси Simple Smile

# 3
  • Мнения: 834
Наистина помага този човек. Можеш да пробваш при него ако искаш!

# 4
  • Мнения: 1 417
На мен са ми махали преди много години, само че на ръцете с течен азот

# 5
  • Мнения: 800
имам една на ръката и докато бях бременна изчезна,но сега се появи отново.Казаха ми че ставало със зелената черупка на орех,налагаш брадавицата и 24 часа никакво мокрене.Падала след време.Не съм го пробвала понеже с това дете -как без вода

# 6
  • Мнения: 3 479
На сина ми ги махнах с Шведска горчивка. Когато беше на 4 години, цялото му лице беше покрито с брадавици (едни прозрачни бяха). Опитах със всякакви средства на медицината, обаче резултат никакъв. Направо се бях отчаяла. В една книга на Мария Требен за билките прочетох, че горчивката помага за някои видове брадавици и реших да опитам. Поне нямаше да навреди. Мазах ги сутрин и вечер и след около седмица видимо се подобри положението, а след около 20 дни изчезнаха напълно. В книгата пишеше, че трябва да се мажат поне 40 дни, но при нас подейства по-бързо.
Дано и на теб да помогне, поне няма да ти навреди. Шведска горчивка се продава в аптеките.

# 7
  • Мнения: 5 500
Момичета помагайте, ако знаете изпитано средсво за отстраняване на брадавици по лицето. Досега прилаганите методи (напр. с невен, сок от смокиня, разни мазила) се оказват неефективни.
Течен азот.

# 8
  • Мнения: 186
Чувала съм, че се мажат с рициново масло!!

# 9
  • Мнения: 138
Има един човек (живее около Краснодар), маже ги с някакви билки и изгарят.
Ако те интересува, мога да попитам за адреса му.
Наистина помага този човек. Можеш да пробваш при него ако искаш!
Благодаря на всички!
Определено ме интересува адреса на този билкар. Момичета пишете ми на лични.
На сина ми ги махнах с Шведска горчивка. Когато беше на 4 години...
Само да уточня не става въпрос за мен, а за детенце на 3.5 години. Ще опитаме и с горчивка. Родителите му не са пробвали с това.

# 10
  • Мнения: 1 645
На мен са ми махали преди много години, само че на ръцете с течен азот

И при мен беше така

Даниел - 21.04.2004г.

# 11
  • Мнения: 2 123
Настина ли при бременните падат сами??? newsm78
на мен ми се появи една съвсем мъничка преди 2-3 месеца на рамото и ще ви черпя ако падне сама, че мног ме дразни.

# 12
  • Мнения: 2 910
Аз имам 3 брадавици на 3 пръста точно до нокътя на ръцете и не мога да се отървя от тях.Първо беше една малка,която се уголеми и ходих да ми я горят с течен азот-не помогна.Разпространи се,станаха две и аз пак реших да предприема мерки за отстраняването им,като този път ми препоръчаха да отида в София,тъй като течния азот бил по-силен и наистина е така,защото на няколко пъти щях да припадна от болка-казвали,че до нокътя е най-болезнено.Наистина намаляха,но дойде един момент в,който нямаше на кой да оставя детето и аз престанах да ходя.Възвърнаха си предишната големина и ми се появи и третата.Една приятелка ми каза за един мехлем,който да си направя и реших да опитам,та направих си аз мехлема-счуках аспирин и забърках с малко крем за ръце,намазвах върху брадавицата и залепях анкерпласт и така стоях по 24 часа,махах го и повтарях процедурата.Правих може би 10 пъти,наистина намаляха,но настъпи едно положение,при което по-малки не ставаха и се отказах.Пробвала съм и с алое преди време и със сокове от не си спомням вече какви растения и не се махат.Но това с горчивката ще пробвам и аз.Знам,че,колкото са по-млади брадавиците,отстраняването им е по-лесно,моята първа е имам от няколко години преди да забременея и не се махнаха след бременността.Ако можеш Milenika да намериш адреса на този човек от Бургас ще съм ти много благодарна,за да мога да го посетя,ако ми се отвори път към Бургас.Междувременно ще третирам брадавиците с всичко ново,което науча и ще докладвам.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Билкаря се казва Камен.
Тел за връзка 84 66 03 след 17.30ч.
Но адреса не можаха да ми дадат. Най-добре да звъннеш лично.
Намира се накъде на края на ул. 9 септември (забравих новото име), последния блок в дясно, на 1-я етаж в дясно.
Дано съм била полезна.

# 14
  • Мнения: 779
Мъжо е имал по ръцете и една баба му казала да счупи клонче от смокиня и да се немаже с " млякото" което изтича от нея. След няколко такива "процедури" всички до една подгоряли и паднали.
Дано и при теб помогне, но ако не , поне няма да ти навреди.

Общи условия

Активация на акаунт