възможно ли е

  • 1 491
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 475
Е ли възможно при отрицателен тест и при редовен и традиционен мензис да съм бременна? Партньорът ми твърди,  че нямам основания за притеснение, въпреки това коремът ми стана огромен и не знам дали от внушения или по друга причина, но имам усещането, че нещо мърда в него. Звучи ужасно смешно, пределно ми е ясно, въпреки това съм ошошкана много. Така че, моля, спестете ми обикновеното си отношение към новорегистрираните и задаващи ненормални въпроси и споделете знанията си.   bouquet предварително

Последна редакция: ср, 04 юни 2008, 14:29 от separate

# 1
  • Мнения: 481
според мен не е възможно. А кога ти свърши мензиса, че се притесняваш от голям корем?

# 2
  • Мнения: 475
Дори в момента ми е първи ден - дойде си ми напълно нормално, течението е нормално, цветът му също. Просто като всеки път. Но това мърдане ме побърква.  smile3518

# 3
  • Мнения: 806
Най-хубаво ще е да отидеш на лекар и той със сигурност ще ти каже имаш ли повод за притеснения.
Късмет Peace

# 4
  • Мнения: 475
Най-хубаво ще е да отидеш на лекар и той със сигурност ще ти каже имаш ли повод за притеснения.
Късмет Peace

Това се канех да направя, ще изчакам да ми свърши мензиса и отивам. Все пак ми се щеше да разбера може ли да съм такъв карък - с тест отрицателен, с надежден партньор, с редовен мензис  и при все това с бебе. Притеснявам се не от самата бременност, а от факта, че съм пушач и не се лишавам от алкохол.  Weary

# 5
  • Мнения: 481
Дори в момента ми е първи ден - дойде си ми напълно нормално, течението е нормално, цветът му също. Просто като всеки път. Но това мърдане ме побърква.  smile3518
е за това питах - значи големия корем ти е от това, че ти е дошло, нормално  е малко преди и по време на М да ти се е подул корема.
А пък мърдане, душичко, няма как да усетиш - даже и да беше бременна, не смятам че няколко стотни от милиметъра /колкото би било голямо бъдещото бебе в корема по това време/ се усещат, ако въобще мърдат Laughing
Успокой се, всичко е внушения, може би защото те е страх да не забременееш........

# 6
  • Мнения: 3 092
Спестявам отношението си към ново регистрирани ,задаващи подобни въпроси  Simple Smile и ти казвам че нищо ти няма , всичко е от нерви !
Отиди на лекар както вече си решила .
Какви предпазни средства използваш по време на полов акт  newsm78

# 7
  • Мнения: 475
Какви предпазни средства използваш по време на полов акт  newsm78

Кондоми

# 8
  • Мнения: 475
tai, не ме е страх от забременяване, страх ме е, че ако вече съм, не давам добър шанс на това дете с нездравословния живот, който водя

# 9
  • Мнения: 1 334
С риск авторката да се почувства обидена,ще кажа,че това странно мърдащо усещане не е бременност.Най-малкото,защото ако имаше такава,то това щеше да се усети едва в 5 месец.А се съмнявам за толкова време да е нямало и други индикации за бременност.Никой няма специално отношение към новодошлите,а към леко абсурдните въпроси.
Надявам се скоро да получиш яснота по този проблем  Peace

# 10
  • Мнения: 475
За това иде реч, дами - за огромния корем, който кара дори приятелите ми да питат дали не чакам дете. Най-вече той ме стъписва, иначе даже и аз знам, че в първите седмици не се усеща никакво движение от страна на плода  bowuu

# 11
  • Мнения: 1 085
Спестявам отношението си към ново регистрирани ,задаващи подобни въпроси  Simple Smile и ти казвам че нищо ти няма , всичко е от нерви !
Отиди на лекар както вече си решила .
Какви предпазни средства използваш по време на полов акт  newsm78
Peace

# 12
  • Мнения: 3 092
Възможно е огромният корем да се дължи на нездравословният ти начин на живот , а не на бебе ... не търси под вола теле .
Знаеш ли колко такива "бременни " мъже съм виждала  Wink

# 13
  • Мнения: 475
Знаеш ли колко такива "бременни " мъже съм виждала  Wink

 Laughing

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
По-добре иди на лекар! Peace

Общи условия

Активация на акаунт