Дамски превръзки

  • 136 618
  • 738
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 085
Момичета какви дамски превръзки ползвате?Аз съм на Always откакто се помня.Друга марка не съм ползвала но напоследък нещо ми е некомфортно с тях и понякога получавам сърбеж.Дори някой път ми правя и ранички.Препоръчайте ми други превръзки които ще ми е комфортно с тях но да са за обилна менструация.Мерси предварително!

# 1
  • Мнения: 342
Привет, Бъни!
Аз също ползвах само Always, но започнах да изпитвам дискомфорт и смених с Carefree - на мен лично ми допадат. Имат същият избор както и Always. Щом получаваш сърбеж, защо не ползваш Sensitive серията?

# 2
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
И аз бях на Always, но сега смених с Libresse, доволна съм  Peace

# 3
  • Мнения: 1 085
То не е точно сърбеж.Имам чуството че много ме спарват и от там почва да ме сърби.Искам да ги сменя и да пробвам някои други но незнам кои.

# 4
  • Мнения: 62
наистина пробвай със серията им Sensitive, в розовички опаковки са. Покритието им е памучно и го няма този дискомфорт, за който говориш Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 289
Няколко вида, но задължително памучни!

# 6
  • Мнения: 3 830
То не е точно сърбеж.Имам чуството че много ме спарват и от там почва да ме сърби.Искам да ги сменя и да пробвам някои други но незнам кои.

И аз съм с Always, но и мен последния път ме спариха доста сериозно. Установих скоро, че направо съм се подсякла. Добре, че ми трае само 2-3 дена, иначе не знам какво бих правила.

Ще се насоча към други след 20 дни, защото още по-топло ще стане и не ми се иска се чувствам некомфортно. То не стига едното, а ми и още нещо... Naughty

# 7
  • Мнения: 649
Аз само Always ползвам, но мисля да пробвам  нещо различно! Като пробвам ще кажа!  Peace

# 8
  • Мнения: 271
Аз също ползвам Always и съм доволна от тях. Друга марка превръзки, които ми допадат са Every day и Libresse. Но така или иначе спарването през лятото е неизбежно и тогава ползвам тампони.

# 9
  • Мнения: 3 830
Аз също ползвам Always и съм доволна от тях. Друга марка превръзки, които ми допадат са Every day и Libresse. Но така или иначе спарването през лятото е неизбежно и тогава ползвам тампони.

Уф, не мога да спра и аз да ги ползвам тези тампони, а са толкова вредни. #Cussing out

Не мога без тампони през първия и втория ден, особено ако излизам... Rolling Eyes Sad

# 10
  • Варна
  • Мнения: 815
И аз използвам Always от доста време за сега съм доволна. Преди това използвах Евърбел и също бях доволна  Peace

# 11
  • Мнения: 3 641
Аз също ползвам Always и съм доволна от тях. Друга марка превръзки, които ми допадат са Every day и Libresse. Но така или иначе спарването през лятото е неизбежно и тогава ползвам тампони.

Уф, не мога да спра и аз да ги ползвам тези тампони, а са толкова вредни. #Cussing out

Не мога без тампони през първия и втория ден, особено ако излизам... Rolling Eyes Sad

Аз пък не мога да си представя с превръзка лятото/особено ,ако съм с рокля или пола/. Ползвам тампони за през деня. Но пък мен ми минава леко цикъла.
През нощта ползвмана Always,но пък през цялото време се въртя и не мога да спя ooooh!

# 12
  • varna
  • Мнения: 676
Always ползвам,но следващият път ще опитам Либрес.

# 13
  • Мнения: 3 830
Аз също ползвам Always и съм доволна от тях. Друга марка превръзки, които ми допадат са Every day и Libresse. Но така или иначе спарването през лятото е неизбежно и тогава ползвам тампони.

Уф, не мога да спра и аз да ги ползвам тези тампони, а са толкова вредни. #Cussing out

Не мога без тампони през първия и втория ден, особено ако излизам... Rolling Eyes Sad

Аз пък не мога да си представя с превръзка лятото/особено ,ако съм с рокля или пола/. Ползвам тампони за през деня. Но пък мен ми минава леко цикъла.
През нощта ползвмана Always,но пък през цялото време се въртя и не мога да спя ooooh!

Тампоните са много много вредни, ако не се ползват както трябва.
И на мен ми е много удобно с тампони, но все съм на тръни да не пропусна часа за смяна. Дори аларми настройвам. Стрес си е. Rolling Eyes


Тампоните могат да причинят стерилитет, възпаления, гъбични заболявания, може и синдром на токсичния шок да ти докарат. Трябва да се сменят често, иначе може да стане много лошо. Confused

# 14
  • Мнения: 125
И на мен ми е дискомфортно с Always и последните няколко месеца съм с Либрес.Определено го няма това спарване Rolling Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт