Сокоизстисквачка за "гладък" сок

  • 17 677
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 578
Моля да ми препоръчате сокоизстисквачка за сок, но да не става като нектар, а като купените от магазина, като тези на ХИП. Малкия друг сок не пие, а моята машина го прави на нектар Sad Тези на "Мулинекс" за целите плодове как са?Някой има ли отзиви?

# 1
  • Мнения: 4 428
Ами май няма такава  Rolling Eyes Аз имах на Филипс и пак правеше нектар. За да стане толкова бистър сок, трябава да ес прецеди през марля. Аз попринцип не съм попадала на истински фреш сок без "парченца" плод вътре.

# 2
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Девил аз имам Мулинекс за цели плодове. Но не прави сока като на Хип и не съм чувала някоя изобщо да го прави. Едно време имаше такива сокоизстисквачки ама сега знам ли. Може и да са много скъпи. Но определено съм много доволна от Мулинекса. Нектара става много фин, а преди имах на Таурус много едро правеше чак да се задавиш. А да допълня и лесно се разглобява и чисти.

# 3
  • Мнения: 578
Ооооо, това с чистенето си е направо задължително. Аз имам на Сименс робот, които има и за сок приставки, ама не съм доволна, защото един час мия като луда, а и сока става гъст и направо като едно време нектарите...Малкия не го харесва Sad

# 4
  • Мнения: 672
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09002986

Аз си купих това. Изключително съм доволна. Чисти се лесно.

# 5
  • Мнения: 5 001
Аз пък имам най-обикновена българска сокоистисквачка "Малина"....Всякакъв сок прави и е винаги бистър...

# 6
  • Русе
  • Мнения: 610
Мултипресата на Браун, която сме си взели преди около 4-5 год. прави невероятен сок и то без никакви парченца от плодовете или зеленчуците - само сок!

# 7
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Aз имам на Tefal, ето тази http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09010211
Много съм доволна, прави ми чист сок, цедката е много финна Peace Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 2 298
Нашата е на Филипс, прави много фин сок, няма парченца, но чак пък бистър до прозрачност като някои от соковете на ХИП - не знам дали от пресни плодове може да се направи такъв.

И моята като бебе е гледана с Хип и беше свикнала с техните сокчета, но после като започнахме ние да й правим отначало разреждахме с малко вода. Защо не пробваш и ти така - с малко вода за да не е гъсто и постепенно намаляваш количеството й?

# 9
  • Мнения: 4 578
аз съм работила през годините поне с 10 вида сокоизтисквачки
този сок за който говориш го прави единствено  най- обикновената електрична изтисквачка с каничка от долу  за цитруси , по същия начин става и с една метална ръчна
това се получава така защото ципите си остават в кората
и лесно се чистят

# 10
  • Мнения: 22 407
 Такъв сок както е казала ясмина можеш да получиш с обикновенна пластмасова машинка за изстискване на портокали и лимони.
Всичко останало смила плодовете и се получава нектар.
Не съм сигурна в соковете на ХИП колко плодове има

# 11
  • Мнения: 5 001
Понеже доста момичета ми писаха на лични за тази сокоизтисквачка"Малина" ето информацията....Аз мислех,че ще ми се смеете,че нали сега все скъпи неща се фукат всички,че имат...Пък то имало интерес...

Ами има едни магазини за домакинска техника по бул."Мария луиза)...като тръгнеш от Лъвов мост по десния тротоар по посока Халите....
После около Женския пазар(там където са дрехите има и магазини за домашни потреби.....) .Като тръгнеш от към Бул."Сливница "нагоре по тая част с дрехите магазините се падат от дясната ти страна чак до горната част на пазара има такива магазини.
Още такива два магазина има под колконите на "Пиротска".....

На тези места съм виждала....Аз работя в района на Лъвов мост и минавам всеки ден по тези маршрути....

Последна редакция: пн, 09 юни 2008, 16:45 от TheNMaster

# 12
  • Мнения: 578
Благодаря на всички за отговорите. Още не съм си купила нова, така че май най-добре да отида на място в някой магазин да ги разгледам тези модели, които сте препоръчали. А пък аз си спомням наистина едно време имаше едни големи бели такива - ние също имахме, но едва ли майка ми я пази още...Може и да е същата, за която става въпрос тук. Но те май правят много голямо количество сок Thinking

# 13
  • Мнения: 578
А за тази, някой нещо да каже?!

Модела е MOULINEX JU-2000 VITAE

rallii, а тази на Браун кой модел се води?Дали е BRAUN MP-80

# 14
  • Мнения: 136
И аз съм се нагледала на тази   - MOULINEX JU-2000 VITAE , ако някой я има да пише дали става

Общи условия

Активация на акаунт