Цена на килими в Mr.Bricolage?

  • 12 282
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 782
Бих искала да попитам някой дали знае ориентировъчно цените на тези килими? Интересуват ме тези,които са по-леки и с по-тънък косъм, не знам дали имат по-специално име. Т.к. нямам път скоро към Варна бих искала да направя съпоставка на цените.
Предварително благодаря на всеки, който се включи. Hug
Само да уточня,ч(е не искам много голям, до 1.50, 1.80 най-много. Не знам как са стандартните размери. newsm78

# 1
  • Мнения: 5 178
есента гледах така че не мие много прясно инфото
има най-различни, аз си бях харесала един за 160 лв, на едни преливащи се линиии, но след това ме разубедиха че е по-добре да си взема на Декотекс

# 2
  • Мнения: 21
Аз не бих те посъветвал да си купуваш каквото и да е от Бриколаж или Практикер, но това си е изцяло твое решение. Съжалявам, но не мога да ти помогна с цените.

# 3
  • Мнения: 3 782
Ами аз се насочих на там, защото мисля има по-голям избор и цените си мислех, че не са толкова високи. А във Варна ако отида трябва три дни да обикалям за килими. Ще видя тогава друго решение да измисля, благодаря  Hug

# 4
  • Мнения: 587
Ами аз се насочих на там, защото мисля има по-голям избор и цените си мислех, че не са толкова високи. А във Варна ако отида трябва три дни да обикалям за килими. Ще видя тогава друго решение да измисля, благодаря  Hug
Срещу  Метро  има много голям магазин за килими и мокети. Вътре е пълно с различни килими, размери, дължина на косъма. Белгийски са.

# 5
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Малена е спец по килимите. Обърни се към нея ..и е от Варна!! Peace

# 6
  • Мнения: 6 039
Малена е спец по килимите. Обърни се към нея ..и е от Варна!! Peace

стига де, съвсем друга ми е специалността

# 7
  • Мнения: 3 782
Сигурно е спец, ама аз искам нещо по-евтино. До 120 лв, големината да е 150 - 210. Днес намерихме нещо подобно, но цветовете не бяха нещо хубави. Продължаваме с търсенето.

# 8
  • Мнения: 2 388
ani_4ka почти съм сигурна, че има някаква промоция в момента на килимите.
Все се каня да отида да разгледам, но не ми остава време.
Ако намина тия дни, задължително ще пиша повече информация, защото и аз се интересувам.
Аз съм от Бургас, но предполагам във всичките им магазини цените са едни и същи. newsm78

# 9
  • Мнения: 3 782
Благодаря ти предварително Hug И аз също си мисля,че цените са еднакви навсякъде.

# 10
  • Мнения: 2 388
Благодаря ти предварително Hug И аз също си мисля,че цените са еднакви навсякъде.
Тъкмо сега търсих "рекламката", която бяха пуснали в пощенската кутия, но за съжаление не я намирам. Направи ми впечатление, че цените бяха много ниски. Ако намеря нещо после, ще пиша пак. Peace

# 11
# 12
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Малена е спец по килимите. Обърни се към нея ..и е от Варна!! Peace

стига де, съвсем друга ми е специалността

Вярно е , но си разбира и от килими!!!И то от хубави!!! Peace

Общи условия

Активация на акаунт