Какъв грип върлува в момента?

  • 1 713
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 165
Детето ми е на две годинки.Преди около час повърна, много е отпаднала и бледа.Появи се и кашлица.Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем?
Съжалявам за телеграфния стил,но спинка ръцете ми.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Нямам представа, дано детенцето да оздравява бързо. Hug Да не е с ангина при възпалено гърло децата повръщат и са отпаднали. Дано не е стомашно- чревно разстройство.

# 2
  • Мнения: 581
 В момента има вирус със стомашно-чревни проблеми, кашлица и висока температура.Много дечица около мен са болни, пък и днес ходих с детето до личната за ваксина и от нея разбрах, че има доста болни.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 529
Маги в петък беше така(без кашлицата).Започна да повръща към 5 сложих свещичка,към 8 пак павърна на 2 пъти на обед  дадох ампула натриев цитрат към 3 повърна за последно,тогава и сложих още една свечщичка вомитусхил.Оправи се за 24 часа,но беше много отпаднала,не искаше нищо да яде(а тя си е апетитна).само я унасяше .Беше с 37.4 температура.Дано  се оправите бързо

# 4
  • Мнения: 7 201
В момента има вирус със стомашно-чревни проблеми, кашлица и висока температура.
Благодаря за инфото!  bouquet
Аталанта-скорошно оздравяване на детенце! Praynig

# 5
Болестите ходят по хората. Винаги предпочитам да съм болна аз отколкото децата. За вирусите им правя курсове по 12 дена с Умкалор. Доволна съм. Пожелавам бързо излекуване.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 423
Върлува и един по възрастните- много червено и болно гърло с или без температура, отпадналост и кашлица. В момента си имам взимане даване с него!

# 7
  • Мнения: 1 165
Маги в петък беше така(без кашлицата).Започна да повръща към 5 сложих свещичка,към 8 пак павърна на 2 пъти на обед  дадох ампула натриев цитрат към 3 повърна за последно,тогава и сложих още една свечщичка вомитусхил.Оправи се за 24 часа,но беше много отпаднала,не искаше нищо да яде(а тя си е апетитна).само я унасяше .Беше с 37.4 температура.Дано  се оправите бързо
Ох, дано и ние се разминем само с вчерашните притеснения. Засега детето е добре Praynig, водих я на лекар-изписаха ни тантум верде и вомитусхил.

Общи условия

Активация на акаунт