vazpalenie na vlagali6teto

  • 2 439
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Zdraveite na vsi4ki.Iskam da vi  popitam nqkoi ot vas imal li e vazpalenie navlagali6teto i tova dali spored vas bi bilo nqkakv probem pri bebepravento.
Mersi na vsi4ki predvaritelno

# 1
  • Мнения: 3 988
lorata25, пиши на кирилица.

Добре е преди да започнете да бебеправите, да отидеш на гинекологичен преглед. Ако лекарят прецени, ще ти назначи лечение, което може да е различно в зависимост от възпалението, което имаш. Някои възпаления може да са пречка за забременяване, защото при възпаление киселинността на влагалището се променя и сперматозоидите измират по пътя.
Както и да е - иди на лекар и там ще получиш по-точна и компетентна информация.

# 2
  • София
  • Мнения: 232
Подкрепям мнението на cubbit, трябва да се консултираш, ако не си го направила вече.
Ето малко инфо: http://www.worldnn.com/serv/Document?Action=show&DocID=1420148380 Пожелавам ти да се оправиш бързо  Peace

Последна редакция: чт, 05 юни 2008, 18:59 от maya777

# 3
  • Мнения: 3 988
Само да добавя, че възпалението може да се получи не само от гъбички (но те са най-честата причина).

# 4
  • Мнения: 674
При това положение задължително отиди на преглед,щом е възпаление,въобще незнам как стоиш така, пък да не говорим как да правиш секс Embarassed
Както ти е казала cubbit трябва да се излекува и тогава да започнете с опитите Wink
Успех Hug

# 5
  • Мнения: 1 085
Как ще имаш възпаление и няма да посетиш лекар?Отивай веднага и да се оправяш  бързо.Пък и при възпаление не се прави секс според мен.Не ти ли е дискомфортно?

# 6
  • Мнения: 19
Мерси на всички,които писаха по тази тема.Искам да кажа,че вече няколко пъти ходих на лекар и все ми изписва някакви медикаменти за лечение.Даже последни път ми прави цитонамазка и резултат беше добър,т.е каза че че възпалението е почти отминало.Искам да кажа че още първият път като отидох на преглед и като ми каза че имам възпаление бях ужасно изненадана,понеже не чувствах някаква промяна,т.е липсваше бяло течени,сърбеж и т.н-не било някакво сериозно ваъпаление.Лекарката ощепървият път ми даде една бланка да прочета какви са вазможните причини за това възпаление-и предтсавяте ли си какво пишеше?-причините можело да бъдат:ароматизирани тоалетни хартии,интимни шампоани,дантелено бяльо,самърсени басейни  ит.н.Напрво бях потресена от прочетеното,но к аквода се прави  Sad
Ами това е от мен.Пишете ,ако някой е минал  по този път.Чакам вашите отговори:)

# 7
  • Мнения: 144
Възпаление не съм имала, но плувните басейни в София - закритите, а камо ли откритите не ми действат никак добре и страшно провокират бялото течение например - направо се разтичам... Sick..Прашките също изобщо не ми понасят...Истината е, че всеки е чувствителен към различни неща и изобщо не трябва да те изненадва, че дантелено бельо или ароматизирани кърпички могат да предизвикат възпаление...имам една приятелка, която ходи само с памучено бельо..Но..и все пак...не си представяй памученото бельо като бабешки килоти - това бельо също може да е много секси:) Най-добре разбери какво точно провокира това възпаление - може да е едно нещо или няколко - комплекс от неща...и просто...ги спри.   bouquet

# 8
  • Мнения: 216
п
Как ще имаш възпаление и няма да посетиш лекар?Отивай веднага и да се оправяш  бързо.Пък и при възпаление не се прави секс според мен.Не ти ли е дискомфортно?
PeaceПодкремям-и не само че не се прави секс,а за бебе какво да говорим #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт