Причините мъж да не желае да спи повече с жена,а да се среща с нея

  • 13 103
  • 105
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте,много ми се иска да чуя вашето мнение относно един въпрос. ThinkingКаква може да е причината мъж да не проявява сексуален интерес към дадена жена /като преди това е правил секс с нея/,а да продължи да се вижда и да и говори за сериозни неща,които евентуално може да се случат между тях двамата...И двамата са неангажирани с други хора,той е всепризнат женкар и точно това е странното,защо не иска да спи точно с нея,при условие,че е симпатична,умна и чистоплътна девойка.Много ще се радвам да споделите вашето мнение по въпроса Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 3 099
Не го вълнува химически...

# 2
  • Мнения: 7 723
Причината е само една.
Той я иска за себе си, въпреки, че не го задоволява сексуално.
Женкарите са егоисти. Те имат мото:
Мойто си е мое- чуждото е общо.
 

# 3
  • Мнения: 2
Може би,трябва да добавя и това,че те са спали не повече от два-три пъти и според мен за толкова кратко време,човек не може да е сигурен дали този човек му пасва или не.Атой не и дава друг шанс...Какво мислите,какви може да са причините,за да го прави Thinking

# 4
  • Мнения: 7 723
Може би,трябва да добавя и това,че те са спали не повече от два-три пъти и според мен за толкова кратко време,човек не може да е сигурен дали този човек му пасва или не.Атой не и дава друг шанс...Какво мислите,какви може да са причините,за да го прави Thinking
Причината е че не му пасва и това е.
Няма нужда да се доказваш повече.
Още от първия път се разбира Peace

# 5
  • Мнения: 3 826
и ти се регистрира , за да питаш това ?
една пък в ДиС се регистрирала , за да пита дали да се омъжи за египтянина , в който се влюбила , докато си чатила  Laughing Laughing

# 6
  • Мнения: 1 008
ivonska вече го е казала- не го вълнува химически.
Момичето може да е добреизглеждащо, умно, приятен събеседник (чистоплътността в случая не играе особена роля), но за оная работа си трябва специално привличане, тръпка, инстинкт.
Случвало ми се е да имам връзка с преспективен, хубав и умен мъж, с който ми е било повече от приятно. Но когато стигахме до секс ми ставаше лошо, нищо че беше чистоплътен с нормални размери, дето се казва.
Случвал ми се е и обратния вариант- натурален простак с много беден речник, но невероятно сексуално привличане.
Сексът не е проста работа.

# 7
  • Мнения: 6 417
Сигурно е пипнал някоя венерическа болест и сега чака да се излекува  Whistling

# 8
  • Мнения: 7 723
Сигурно е пипнал някоя венерическа болест и сега чака да се излекува  Whistling
...и се среща с нея, за да й сипва тайно в питието Гинопеварил Whistling

# 9
  • София
  • Мнения: 62 595
Кой го знае? Сигурно момичето вече не му пасва в леглото, но не иска да я изпусне. Или не знае какво иска.

# 10
  • Мнения: 2
Става дума за моя приятелка,не зная вече какъв съвет да и дам,а и тя го харесва EmbarassedПървото ми решение беше да спре да се вижда,но не е толкова лесно за нея.А това вече продължава с месеци...Изглежда и той и подхранва интереса по някакъв начин,изпечен е Mr. Green

# 11
  • Мнения: 7 723
Става дума за моя приятелка,не зная вече какъв съвет да и дам,а и тя го харесва EmbarassedПървото ми решение беше да спре да се вижда,но не е толкова лесно за нея.А това вече продължава с месеци...Изглежда и той и подхранва интереса по някакъв начин,изпечен е Mr. Green
Дай й съвет да съсредоточи чара и силите си в друг обект Peace

# 12
  • Мнения: 474
А защо не намери начин да му зададе въпроса на него? Щом се познават от толкова месеци, явно се виждат редовно, били са интимни, не са ученици предполагам... ами да го пита какво става и що не става?
Иначе единственият вариант, който ми дойде спонтанно, докато ти четях темата е, че пича си има женена любовница, скъсва се от секс с нея, но понеже трябва да има и официално лице за приятелка, ползва твоята дружка. Класически пример, има и филми с такъв сюжет!

# 13
  • Мнения: 756
най-вероятно не му е допаднала в леглото и дотам, а да се среща с нея не е проблем чисто за общуване или поддържане на контакти , може и я ползва за реноме в contact list на мобилния си- те обичат да ги правят тези номера .А приятелката ти , ако ие приятно защо да не се среща - със сексили без е все тая , ако го харесва , ако и се иска толкова малко по -нагло и директоно ще реши проблема.

# 14
  • Мнения: 2
Ако трябва аз да реша,най-добре е да го шутира и то безвъзвратно.Още повече,че той се среща не с още една,а поне с две-три и то неангажирани момичета,някои от тях са и ученички Mr. GreenНе разбирам,той за какво продължава с нея,още повече,че и казва,че се нуждае от време,за какво... ThinkingПред нея създава впечатление,че е сериозен и отговорен мъж,но дотам.

Общи условия

Активация на акаунт