Вомитусхил свещички-колко често?

  • 39 895
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 164
Тъй като повръща всичко, което му давам през устата Sadпрез каквъв интервал мога да му слагам свещички, на 4г.е?
Нещо ефикасно против разтройство Rolling Eyes

# 1
  • София
  • Мнения: 1 951
Не  може  да  слагаш  свещички  в  дупето,ако  има разтройство.
По  темата:мисля,че  бяха  до  три  свещички  за  денонощие.

# 2
  • Мнения: 661
В острия период по една свещичка на осем часа .След преминаването на острия период  две свещички на 12 часа .

# 3
  • Мнения: 3 164
 Hugблагодаря ви...гадното е , че има и разтройство и повръщане Tiredда се чудиш какво да му даваш и какво не Rolling Eyes
За Деган-а някой има ли мнение?Моята педи не го препъръчва, но на големия от Деган му спря повръщането Thinking

# 4
  • Мнения: 647
Тъй като повръща всичко, което му давам през устата Sadпрез какъв интервал мога да му слагам свещички, на 4г.е?
Нещо ефикасно против разтройство Rolling Eyes

Vomutus Heel е хомеопатичен лекарствен продукт, който няма ограничение за дозировката. В остра фаза се прилага по една свещичка на всеки час.  След това - по една свещичка на 8 или на 12 часа. При кърмачета до 6 месеца - на 12 часа по една свещичка.

Самата свещичка обаче има слабителен ефект, защото така се правят свещичките. Разстройството може да купирате, като давате на детето да дъвче таблетки Ентеросан основен, Биогайа таблетки, Лактофлор таблетки или други подобни пробиотици, налични в аптеката. За да спрете разстройството в острата му фаза, давайте 3 пъти на ден по едно прахче Хидрасек 30мг с малко вода. Ако си намерите и Ентерол (щото в момента няма на пазара) - дайте едно прахче на всеки 6-8 часа или отворете капсулата (ако няма прахчета, но намерите капсули - еднакво е съдържанието).

Това е - скоро да оздравявате! А, й пийте витаминен сироп някакъв  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 647
Hugблагодаря ви...гадното е , че има и разтройство и повръщане Tiredда се чудиш какво да му даваш и какво не Rolling Eyes
За Деган-а някой има ли мнение?Моята педи не го препъръчва, но на големия от Деган му спря повръщането Thinking

Деган е хубав препарат, който можете да вземате в доза 2х1 таблетка, но задължително 40-50 минути ПРЕДИ хранене!

# 6
  • Мнения: 7 201
Vomutus Heel е хомеопатичен лекарствен продукт, който няма ограничение за дозировката. В остра фаза се прилага по една свещичка на всеки час.  След това - по една свещичка на 8 или на 12 часа.
Именно.И на Дани така са го предписвали. Peace
А щом има разстройство можеш да даваш капките Вомитусхил.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 951
Деган,са  слагали  на  дъщеря ми  в  спешния  цетър.Слагат  го   инжекционно..Добър  е и  действа.

# 8
  • Мнения: 3 164
маг.фарм. Антон Вълев, благодаря много Hug 

# 9
  • Мнения: 3 164
Деган,са  слагали  на  дъщеря ми  в  спешния  цетър.Слагат  го   инжекционно..Добър  е и  действа.
а може ли орално newsm78че аз така го дадох на баткото преди 3дни/и той беше с този вирус+Т Tired

# 10
  • София
  • Мнения: 1 951
Да,има  го и  под  формата  на  таблетки.

# 11
  • Мнения: 661
НИкой ли не ползва Натриев цитрат като средство против повръщане ?

Дозировка :

3- 4 пъти на ден през устата ако детето е на :

0- 3 месечна възраст - 1 ампула от 1 мл

4- 6 мес .- 2 ампули от 1 мл

7 месеца - 3 години -  1 ампула от 5 мл

4- 7 години   -  1 ампула от 10 мл

8-14 год .   2 ампули от 10 мл 

# 12
  • София
  • Мнения: 1 951
Едното  ми  дете  има   слонност  към профузно повръщане.Ползвала  съм всичко,което има  на  пазара.Вкл.и медикаменти,които не  срещат  на нашия пазар.

Общи условия

Активация на акаунт