Изненада за мъжо?

  • 13 344
  • 106
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
Разкажете от какво най-много се е изненадала половинката ви Simple Smile Какво и как му спретнахте Simple Smile

# 1
  • Мнения: 263
На рождения му ден миналата година. В една малка кутия, увита в 5 по - големи му сложих съобщение, че на дата ... трябва да се яви за участие в предаването "Горчиво"  Mr. Green

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 744
На готвене само по престилка. Мнооого му хареса.

# 3
  • Мнения: 2 161
Разкажете от какво най-много се е изненадала половинката ви Simple Smile Какво и как му спретнахте Simple Smile
От сметки най-много се изненадва.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Ъхъ. Моят най-вече от моята спестовност. Онзи ден му спестих 1200лв. Как? Много просто - не си купих обувки Laughing

# 5
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
свирка рано сутринта + закуска в леглото ме изненадват приятно.

# 6
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Разкажете от какво най-много се е изненадала половинката ви Simple Smile Какво и как му спретнахте Simple Smile
От сметки най-много се изненадва.

 Joy И ние така се изненадваме.

# 7
  • Мнения: 63
 Joy Joy Joy Веднъж като се пребирахме му викам
"Спри в този хотел" а шрез деня бях направила резервация за там,легло с рози свещи вечеря...Онемя,доста време ме пита след това дали е било за него наистина  Grinning беше доста изненадан

# 8
  • Мнения: 1 312
Разкажете от какво най-много се е изненадала половинката ви Simple Smile Какво и как му спретнахте Simple Smile
Напълнях с 30 кила през бременността.
Не ме беше виждал 7 месеца.
От това по-голяма изненада здраве му кажи Mr. Green

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Разкажете от какво най-много се е изненадала половинката ви Simple Smile Какво и как му спретнахте Simple Smile
Напълнях с 30 кила през бременността.
Не ме беше виждал 7 месеца.
От това по-голяма изненада здраве му кажи Mr. Green
Това определено е изненада. Аз отслабнах с 20кг, той не беше В Бг и на летището толкова мръснишки ме изгледа , че го изревнувах от себе си  Laughing

# 10
  • Мнения: 2 448
Moя всеки ден продължава да се изненадва от факта, че след всичко което ми е докарал на главата за 15 години все още не съм го изпъдила от къщи при положение, че живее у нас.  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 19
С стриптийзьорка Mr. Green Изпратих му я на ергенското парти,било е много забавно,той е  бил много смутен Joy и се е опитал да я изгони Joy учудил се и питал всичките си приятели кой му е направил изненадата ,а стриптийзьорката накрая му казала-"Успешно мина теста!Готов си за брак!Имаш много поздрави от жена ти!" Joy Joy

# 12
  • Мнения: 3 641
Разкажете от какво най-много се е изненадала половинката ви Simple Smile Какво и как му спретнахте Simple Smile
От сметки най-много се изненадва.
В моя случай ,май от липсата на сметки ще се изненада или пък ако случайно съм се върнала с ресто от шопинга Joy

# 13
  • Мнения: 2 161
или пък ако случайно съм се върнала с ресто от шопинга Joy
Аз на моя мъж не искам да му причинявам такива тревоги.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
 Joy Joy Joy И аз.

Общи условия

Активация на акаунт