Защо не може да се приема L-carnitine по време на кърмене

  • 1 294
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 96
Здравейте,

Много съм щастлива, че успешно се справяме с кърменето вече 7 месеца, но за съжаление не съм от тези мами, които отслабват през това време. Не че съм качила много килограми, но имам да свалям около 10  Wink за да мога да си вляза отново в дрехите. Предстои ми връщане на работа, когато девойката ми стане на 10 месеца и ми се ще да не си купувам изцяло нов гардероб заради това. От 1 месец успявам да ходя на фитнес 2 пъти седмично, но няма ефект, защото като се опитах да си огранича малко дневното меню и се получи спад в кърмата. Инстукторът ми препоръча да приемам непосредствено преди тренировка L-carnitine за да мога да имам енергия и да горя мазнините по-бързо. Да ама на опаковката пише, че не се препооръчва да се употребява от бременни и кърмачки. Някой знае ли защо е така, при условие, че функцията на това чудо е само да подпомага извеждането на мазнините от клетките, доколкото разбрах Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 219
Защото преминава през кърмата и е вредно за бебето

# 2
  • Мнения: 1 081
По принцип химиите са ужасно вредни за приемащите ги, да не говорим за кърмачетата...Аз съм много против добавки, освен ако не са крайно наложителни. Виж 3та фаза на диетата на Дюкан-много кърмачки се вталяваме супер успешно с нея:) Но все пак внимавай-малко ти е дететнцето, за да отслабваш с повече от 2 кг на месец(айде, 3 най-много).И за диета ти е рано, но щом си решила. Проблемът е в токсините, които изхвърляш с отслабването-всички те се отлагат в кърмата и докато ти чистиш организма си от тях, детето ти ги поглъща. Щом ходиш на фитнес, наблегни на кардио-то, ограничи въглехидратите в менюто си, увеличи водата(поне 3-4 литра на ден), и резултатите няма да закъснеят. И не слушай инструкторите, докато кърмиш, или докато не решиш да се  натъпчеш с химия-тях ако ги слушаш само на протеинови шейкове може да я караш. Те не разбират ОТ КЪРМЕНЕ! Чисто хранене, без консерванти, с много фибри, и високобелтъчно-туй му е майката Simple Smile

УСПЕХ  Hug

Общи условия

Активация на акаунт