Имате ли впечатления за АГ Света София(на д-р Мазнейкова)

  • 1 384
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 483
Здравейте!

Искам да ви помоля, ако имате впечатления от тази клиника да ги споделите с мен.Аз не съм навита да раждам в частна клиника, но лекарят, при който раждах първия път и съм доволна, сега изражда там.Не ми е заради парите, които се плащат в тези кклиники, просто съм малко скептично настроена към частните АГ болници.

Благодаря предварително   bouquet

# 1
  • Мнения: 36
Здравей !
Виж за д-р Мазнейкова съм чувала,но на мен лично нищо не ми говори,защото просто не ми се е налагало да се срещам с нея.Аз самата ще раждам след около 10 дни в АГ Света София,но аз съм при д-р Маленов. Когато бях в началото на бременността си ми се наложи да влезна за задържане в АГ Света София, тогава не ме наблюдаваше сегашния ми лекар.Докато лежах там установих,че ако нямаш някой познат или лекаря,който те наблюдава не е практикува и в болницата - просто никой не ти обраща никакво внимание. Не казвам,че аз отидох затова при моя наблюдаващ лекар д-р Маленов. Просто така се стекоха обстоятелствата при мен - благодарение на предишния си наблюдаваш лекар д-р Янко Павлов практикуващ в 17 поликлиника,който не ми обърна никакво внимание,когато споделих,че имам болки и който в последствие се оказа че ми е изпуснал изследванията за синдрома на Браун се принудих да си сменя лекаря и снаха ми ми препоръча д-р Маленов при когото тя самата е раждала. В действителност мога да кажа,че той лично е много добър и внимателен специалист. Желая ти всичко най-добро и успешно бременеене.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 941
Пусни търсачката, има много за Клиниката на Мазнейкова и за самата нея /ако те интересува/. А иначе, щом си доволна от твоя лекар това е най-важно.

Общи условия

Активация на акаунт