Криво ми е...

  • 2 003
  • 40
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Тази сутрин оставихме Мони за пръв път на ясла. Толкова ми е празно вкъщи. Знам, че така трябва, но в гърдите ми се е свила буца и сълзите ми напират! Какво ли прави сега?! Ще си я взема чак в 11.30... Колко бавно минава времето!!!
Само исках да споделя с някого...

# 1
  • Мнения: 6 243
Мони със сигурност е добре. Толкова много нови играчки и деца - изобщо няма да усети как минава времето. Пък и само до 11:30 часа. Като я вземаш, ще видиш, че ще иска да остане още - и тогава пак ще ти е криво, миличка  Grinning

(аз писах вече, че като ходя на сватби, ми се плаче, като си педставя как някой ден ще женя Иво. А замисли се за това Wink)

# 2
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Благодаря ти, Хапчице!

(аз писах вече, че като ходя на сватби, ми се плаче, като си педставя как някой ден ще женя Иво. А замисли се за това Wink)

А с горното дори ме разсмя!

# 3
  • Мнения: 35 891
съчувствам ти! при нас се случи преди 2 години, но все още си го спомням с ужас! баща й дори си беше взел почивен ден, за да се успокояваме един друг! и двамата получихме р...во от притеснение този ден; той отиде за цигари и вися 1 час до оградата на ДГ! единственото, което ще ти кажа е, че детето вероятно ще свикне по-лесно от теб!

# 4
  • Sofiа
  • Мнения: 3 240
Чоко стискам палци да се приспособиш бързо към промените, а Мони вероятно ще свикне по-бързо от теб  Wink
Разбирам как се чустваш: Бобо ще ходи на ясла през септември, а аз от сега съм се притеснила  Sad

# 5
  • София
  • Мнения: 4 273
Не се притеснявай толкова!  action032 Децата колкото са по-малки, толкова по-бързо свикват. Моят Боби за първи ден като го дадох на градина, сърцето ми се късаше като чувах как реве. Cry Но после от учителката разбрах, че е плакал само, докато аз съм била там. После се е успокоил и заиграл. А аз още от първия ден започнах да го взимам в 17 ч., за да не остане с погрешно впечатление за режима в градината.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 826
Не се притеснявай, тя сигурно си е много добре и си играе.
И аз първата седмица обикалях градината и надничах през прозорците /тайно да не ме види и да се разстрои/ и си ревях тихичко   Sob  , а мъжа ми ми се смееше  Grinning,
но свикнахме  Hug, тя по-бързо от мен и после ходеше с голямо желание.
Така че си поплачи ако искаш, малко да ти олекне и времето ще мине.

# 7
  • Мнения: 5 622
Да кажеш после как е минал първият и ден в яслата.Плакала мли е,как е било?
Стискам палци,да се наредят нещата и да си се тревожила напразно!

# 8
  • Мнения: 35 891
Но после от учителката разбрах, че е плакал само, докато аз съм била там. После се е успокоил и заиграл.

Това е измама! ако искаш да разбереш нещо за детето си - питай приятелчетата му! естествено е госпожите да те успокоят, но дават нереална картина!
Чоко, това едва ли ще те успокой, но е реалността! вярно е, че ти едва ли ще можеш да получиш информация от другите дечица! стискам палци за бърза адаптация!

# 9
  • Мнения: 6 315
Чоколина, зная как се чувстваш! Но бъди спокойна, всичко ще е наред и Мони бързо ще свикне! spoko spoko spoko

# 10
  • Мнения: 1 289
Леле chockolina , стана ли вече юни. Ужас. Е аз ще изчакам с това събитие. Знам че ти е тежко, ама чакаме и първи впечатления от яслата.

# 11
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Ох,като се замислям по някога за този момент и мъка ми става SadНо е неизбежно,не може винаги да са залепени за нас SadДано свикнете по-бързо и двете!!!!

# 12
  • Мнения: 6 206
Ох, как знам какво ти е.
Аз като разглеждам яслата и ми обясняват как щял да свикне и да плаче по-малко и ми избиват сълзите, пък представям си вече да го дам.
Ще стискаме зъби, няма как.
Дано свикне бързо Мони, разкажи после.

# 13
  • София
  • Мнения: 4 273
Цитат на: bubanka
Това е измама!
Може понякога и така да е, но в моя случай, когато взех Боби, той беше спокоен и нямаше следи да е плакал. А и след една седмица свикна с градината, т.е само през първата седмица плачеше, когато го водех.
А и мисля, че Чоколина в този момент има нужда от кураж. С постинга си искаш да кажеш, че детето най-вероятно е плакало през цялото време. А може и да не е така. Ние, майките и без това достатъчно силно го преживяваме и със свити сърца.
Междувременно се сетих нещо. Боби в началото ходеше на градина с любимата си плюшена играчка - куче. Може детето като си носи нещо от вкъщи да е по-спокойно.

# 14
  • Мнения: 6 472
Ох мила, много ясно си спомням нашия първи ден на асла, нищо че беше преди 5 години Cry Чевствах се точно като теб! Дано слънчицето ти се приспособи бързо Grinning

Общи условия

Активация на акаунт