Запознанство, но как?

  • 10 290
  • 142
  •   1
Отговори
На пръв поглед е елементарно, но за мен, в конкретната ситуация, се оказва сложна работа. Crazy

Падам си страшно по едно момче, младичък е, затова някак не ми идва да го наричам "мъж". Нямаме никакви допирни точки на практика - като обща месторабота, общи познати, общ супермаркет, общ жилищен квартал и каквото и да било, което да ми помогне случайно някак да завържем разговор по стечение на обстоятелствата. А вече 6 месеца въздишам по него отдалеч или се разминаваме, хвърляйки си по един поглед, кога по-къс, кога по-дълъг, но нищо повече. Работата е там, че имам дете и мъж, с който се развеждаме, но Той не го знае, вижда само една жена с дете и може би от елементарно възпитание няма да направи първата крачка, а съм сигурна, че ме харесва и е взаимно. И тук идва моментът, в който се надявам да ми помогнете с някакви свежи съвети какво да направя, за да му привлека вниманието. Не става да го спъна, минавайки покрай мен, нали Joy , не става да се изправя просто ей така пред него и да изтърся "Здрасти, аз съм еди-коя-си, хайде да ми дадеш номера си...", защото не съм от типа жени, които гонят мъжете, досега не ми се е налагало, срам ме е. Всъщност бих събрала смелост да застана пред него и да изтърся нещо, но искам да е нещо, което да не ме прави отчаяна, влюбена и загубена по него. Може би нещо закачливо, което да е забавно, но не и отчаяно, а не ми хрумва такова ooooh!, затова моля, помагайте.  Praynig Аз съм човек, който решава сам важните и сложни проблеми, но за такива дреболии, съм доста куца. Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 756
и... ти пък пускаш такава тема  точно на 06.06, добре че не е през 2006 Laughing шегувам се !
ами той какво прави във вашия квартал- опитай се да разбереш , какво го кара да идва там . Мястото , където обикновено го засичаш с какво е заобиколено / заведения офиси и т.н./ , по какъв повод ти минаваш там с детето точно в този час , за да го засечеш- дай повече инфо и да мислим  Hug

# 2
  • Мнения: 4 665
Какви са ти съществените намерения? Просто секс?

# 3
  • Мнения: 649
Ами направи се,че припадаш до него и той ще те хване и ще бъде много романтично. Той ще приеме детето ти и ще си заживеете чудно и щастливо, докато в 322 серия ще разбере, че си дърта за него пък и тва дете дето храни не е негово и ще те изостави. немаш ли си друга работа, та се занимаваш с глупости!

# 4
Детето си го гледам, не ходи на градина все още, виждала съм го, докато се разхождаме насам-натам. Той работи в квартала ми, но на място, където аз нямам работа, съответно кракът ми няма да стъпи никога, по никакъв повод. Подробностите не са от значение, тъй като няма да помогнат, иначе да съм го направила, ако продаваше коли например, щях да се правя, че се интересувам да си купя, но не е това, наистина няма шанс да стане така. Единствено мога да го спра и да кажа нещо, което не ми и хрумва какво да е, за да не съм жалка и да не изглежда детинско.  Sad По-лесното беше да го забравя, вече 6 месеца опитвах, дори се обръщах на другата страна, за да си наложа да го игнорирам, и не става, сънувам го, болна съм, като ученичка, не мога да повярвам, че ми се случва. Ако се запозная с него, има голям шанс бързо да видя, че той не е това, което си представям и много бързо да се "излекувам". Защото в момента и без това не ми е до връзки, нямам доверие в никой мъж. Парадоксално е, но трябва да се запозная с него, за да го забравя. Crazy
Някое весело, клиширано изреченийце? Embarassed

Mi6ina, не го правя нарочно, тормози ме това, не диктувам на чувствата си, не искам "И заживяли дълго и щастливо", просто оригинална хрумка как да се запозная с момче, а ти не ми помагаш. Confused

# 5
  • Мнения: 649
Живей за мига,  от колко време не си правила секс? Защото това разболяване като ученичка може да се дължи именно на това! Видяла си в него мъжагата дето ще те развихри и настръхваш при тази мисъл! Може да го заговориш, като начало с това колко е часа, да се натовариш с чанти едно хубаво и да го помолиш за помощ и да му се оплачеш, че си сама без мъж и няма кой и една чанта да ти занесе!

# 6
  • Мнения: 4 665
Всички тези съвети от позицията на младо момиче ли ги даваш или от насъбран опит, Мише?

 Не прави първата крачка ти. Ако те е забелязал, както ти него сам ще намери начин да те заговори. Не виждам смисъл да се натискаш ти ако не си сигурна, че привличането е двупосочно Peace

Последна редакция: пт, 06 юни 2008, 14:17 от Kasidy

# 7
  • Мнения: 940
Че какво лошо има една жена с дете да иска да бъде обичана???

Заговори го, питай го колко е часът, ала бала. Бъди по-смела, какво ще изгубиш? Така само се чудиш дали, ако и т.н.

Като му кажеш директно--поне ще знаеш истината.

# 8
  • Мнения: 649
Всички тези съвети от позицията на младо момиче ли ги даваш или от насъбран опит, Мише?

Никакви съвети не давам!  Като младо момиче се чудя на акъла на тази жена!
dalka  няма нищо лошо една жена да бъде обичана, но  повечето жени оглупяват!
Живей за мига нямам нищо против, живота си е твой, но мислиш ли, че при условие, че си в развод имаш време да се занимаваш с такива неща. И една зряла жена, като теб ще иска съвет какво да му каже и как да се запознае? Kasidy е права, че не трябва ти да правиш първата крачка! Нямаше да ми е странно  да попита такова нещо 18г , ама ти зряла жена.

# 9
Всички тези съвети от позицията на младо момиче ли ги даваш или от насъбран опит, Мише?

Никакви съвети не давам!  Като младо момиче се чудя на акъла на тази жена!
dalka  няма нищо лошо една жена да бъде обичана, но  повечето жени оглупяват!
Живей за мига нямам нищо против, живота си е твой, но мислиш ли, че при условие, че си в развод имаш време да се занимаваш с такива неща. И една зряла жена, като теб ще иска съвет какво да му каже и как да се запознае? Kasidy е права, че не трябва ти да правиш първата крачка! Нямаше да ми е странно  да попита такова нещо 18г , ама ти зряла жена.

Не ме познаваш, не ме съди. Нищо не знаеш за живота ми, а базата на едно нещо, лепиш етикети, твърде ограничено...  Thinking И спри да спамиш темата, след като нямаш отговор на зададения въпрос, който е конкретен и се намира в 2 (два!) поста. И това "немаш ли си друга работа, та се занимаваш с глупости!", което си написала, мисля, че се отнася до теб, след като седиш и си чешеш езика тук. Ще съм ти благодарна да престанеш да досаждаш.

# 10
Ако не можеш да помогнеш, поне не пречи.

Това достатъчно зряло ли ти звучи? Grinning

# 11
  • Мнения: 649
Ако не можеш да помогнеш, поне не пречи.

Това достатъчно зряло ли ти звучи? Grinning

Да много, аз наистина си чешам езика защото в момента съм свободна! Нямам деца и имам предостатъчно свободно време, като гледам макар и ти с деца имаш доста свободно време!
Аз ти дадох няколко варианта ти даже и едно мерси не каза!

# 12
Ако не можеш да помогнеш, поне не пречи.

Това достатъчно зряло ли ти звучи? Grinning

Да много, аз наистина си чешам езика защото в момента съм свободна! Нямам деца и имам предостатъчно свободно време, като гледам макар и ти с деца имаш доста свободно време!
Аз ти дадох няколко варианта ти даже и едно мерси не каза!

Благодаря за предложението. Измежду сарказма, беше трудно да ги забелжа.  bouquet
Не се изисква свободно време, за да мислиш за мъж - това е лошото, че няма чак толкова голяма заетост, която и да го прогони от мислите ти перманентно. Confused

# 13
  • Мнения: 649
Живей за мига, разбирам те, че са се появили пеперуди, но за това което питаш никой тук не може да ти даде отговор. Нещата просто се случват! За мен Kasidy е много много права! Успех ти желая, все пак живота е твой, ти си знаеш кое е право и кое не за теб. Прости ми сарказма!

# 14
  • Мнения: 1 844
е,не критикувайте жената така!на всеки му идва сляпата неделя! Joy
към авторката-няма как да стане без малко театър.може някой път да сее натовариш с много чанти,да минеш покрай него с детето и да го помолиш да ти помогне да извадиш нещо.. Joy
и да завържиш разговор.

Общи условия

Активация на акаунт