Пералня с горно зареждане

  • 20 265
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 752
Налага се да си купя нова пералня. Смятам да си взема такава с горно зареждане. Моля, който ползва такава или има някакви наблюдения нека сподели. Интеренсуваме имали някакви проблеми, препоръчителна марка, какво трябва да "гледам" като я купувам, нещо друго.....
Благодаря предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 978
Миналата година си купихме candy с горно зареждане /поради по-малката й ширина/, много съм доволна. Не съм гледала нещо специално преди да я взема.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Действай смело. Дори съм чувала, че при тези с горно зареждане барабана е по добре укрепен. Наш познат има от 3 години и е много доволен. За марка ще те излъжа каква беше. Гледай да е икономична и екстрите ако имаш претенции.

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
бягай надалеч от подобни боклуци.

# 4
  • Мнения: 473
Аз ползвам пералня с горно зареждане на Whirlpool от пет години и съм много доволна. По-здрави са от другите, защото барабана се държи на две оси от двете страни, а не на една, както е при другите модели. Това е моето мнение, ти си решаваш!

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
една ос --> един прблем
две оси --> 2 проблема.
За Whirlpool, нищо лошо  Confused

# 6
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Майка ми е с Уърпул с горно зареждане вече 3 години, досега никакви проблеми не е имала с нея Peace

# 7
  • Мнения: 752
Шани, защо?
Нямам място и искам по-малка пералня. Други предложения?

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ми не струват. Как да те излъжа?
Ама щом нямаш място...

# 9
  • USA
  • Мнения: 2 136
Не знам защо да са боклуци и какви точно са тези,които продават в БГ.За мен определено са по-добрия вариант,ползвам такива от 15 години и нямам никакви оплаквания:по-удобни за зареждане и изваждане на дрехите,по-широки барабани,отваряш когато искаш,копчетата по-трудно се стигат от деца...

# 10
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Чувала съм, че този вариант (с горно зареждане) е по-добър. И сигурно е така.

# 11
  • Мнения: 2 591
аз също ползвам такава вече три години и съм много доволна! горно зареждане, уърлпул  Peace препоръчвам ти я!

единственото, което аз установих като недостатък, е че не мога да използвам омекотител - оставам с чувството, че се разлива като затворя капака и дрехите не миришат много, но затова пък сега си купувам прах 2 в 1! може да е само при моята така обаче newsm78

иначе и аз съм чувала, че е по-здрава от обикновените! ако имаш конкретни въпроси, питай!

# 12
  • София
  • Мнения: 4 493
От 7 години имам Уирълпул с горно зареждане  Peace - нямам оплаквания - много ме слуша. Сега ми предстои купуване на нова и пак мисля да е с горно зареждане, но харесах една АЕГ. С омекотителя нямам проблем - сипвам го там където му е мястото - не се притеснявам, че ще се разлее защото е измислено така, че да не се разлива - формата на мястото за омекотителя е такава, че да не се разлива  Peace
Не знам защо Шани твърди , че не са по-добри от другите с един лагер, при положение че са по стабилни, сигурни и удобни.

# 13
  • София
  • Мнения: 4 129
и ние сме с такава - ползваме я 3-та година и съм доволна.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
една ос --> един прблем
две оси --> 2 проблема.
За Whirlpool, нищо лошо  Confused
Мисля, че се изказваш малко неподготвена в случая. От много хора, които разбират от ел. техника знам, че с 2 оси е по добре. И че тези перални са по здрави. Какъв е проблема не ми стана ясно?

Общи условия

Активация на акаунт