Японските автомобили-дайте мнение

  • 15 218
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 655
Момичета(а и не само  Laughing),искам да чуя мнението ви относно японските марки автомобили. Решили сме да си взимаме кола и твърдо сме се спряли на варианта тя да е японска. Не можем да решим обаче каква марка точно,защото отвсякъде получаваме много различна информация. Засега сме се спряли на Нисан Примера,Мазда 6 и няколко модела Тойоти,но приемам и други идеи. Simple Smile Ще съм благодарна да споделите какво ви харесва или не в японските коли,които карате.Благодаря ви предварително за помощта.  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 978
Миналата година си взехме нова Тойота Авенсис. Много съм доволна.

# 2
# 3
  • Мнения: 599
Доколкото знам японската кола е здрава кола.
Резервните им части са скъпи, но за сметка на това рядко се чупят.
В момента карам такава - Мазда 2, а наши приятели
си взеха Мазда 6 (новия модел) и казват, че е страхотна кола.

# 4
  • Мнения: 655
Резервните им части са скъпи, но за сметка на това рядко се чупят.

Tова е единственото нещо,с което всички , с които сме говорили са съгласни.Наистина са със скъпи части,но доста по-рядко се развалят.

# 5
  • Мнения: 152
...убави каручки праят у японско...  Peace

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Скъпи са оригиналните части, но се продават и много ментета Naughty. А, че не се чупят не мога да се съглася. Мои познати имат 2 японски коли и магазин за японски авточасти. Този магазин ги храни и не живеят хич зле. Скоро отвориха и втори а сега обмислят вариант за трети. Което ме навява на мисълта, че части се купуват и то с пълна пара.

# 7
  • Мнения: 34
Заложи на ХОНДА или СУБАРУ. Стига с тези ТОЙОТИ, целия град се напълни с тези турски сглобки.

# 8
  • София
  • Мнения: 38 199
Който ми подари новата Хонда в червено, ще го обичам цял живот.
И на новата Микра няма да се разсърдя.
Мъжа ми, като разбирач точи лиги по Нисан Мурано.
Също може и една Тойота Корола хечбек.
Ама само си мечтаем.

# 9
  • София
  • Мнения: 232
 и аз съм чувала,че рядко се чупят и, че частите им са скъпи. аз не ги харесвам - фен съм на германските коли, а и такива са ни пътищата:-)
но с мъжа ми си мислиме да си купим чисто нова(на лизинг естествено) японка или октавия- ДАНО!!че ни писна от ремонти
така, че и аз чакам отзиви за японките  Laughing

п.с. чувала съм, че субарото е най-здравата кола, но и доста скъпа

# 10
  • Мнения: 6 991
Свекър ми ремонтира коли.
Та той твърди, че най-здравите са японските .

# 11
  • Мнения: 301
Хонда - оплаквания нямам  newsm44
частите на нашите (имаме 2) са по-скъпички, но не бих казала чак скъпи  newsm78 , ама то е защото са правени за Америка - т.е. частите от Америка ни ги пращат
ремонти за последните 5 години (на по-старата) не сме правили - освен като я покарам аз и неуспешно се паркирам в некоя циментова саксия Embarassed

# 12
  • Мнения: 189
Нашата е такава

И ние се спряхме на японска, защото са здрави. Нова е, на лизинг, но частите са скъпи, де. Откраднаха антената, новата беше доста скъпа.

# 13
  • Мнения: 544
Заложи на ХОНДА или СУБАРУ. Стига с тези ТОЙОТИ, целия град се напълни с тези турски сглобки.

Някои модели се правят във Франция Naughty

# 14
  • Мнения: 4 068
Нашата е Мицубиши Галант. Страхотна кола-возия, комфорт, бързина-всичко и е на ниво. Нашия монтьор казва, че който веднъж се е качил да кара японска кола вече не поглеждал към друга и аз съм съгласна. От новите модели най-много ме кефят най-новата Хонда и разбира се Мицубиши Ево.

Общи условия

Активация на акаунт