Добър майстор за лепене на тапети - Варна?

  • 1 463
  • 5
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Препоръчайте ми, моля ви добър, изпробван майстор за лепене на тапети във Варна? Тапетите са на цветя и не ми се рискува да ги лепим ние, иначе с тези в хола, които са на райета се справихме, т.е. мъжа ми се справи  Laughing   Ще ви покажа снимки другия път Simple Smile

# 1
  • Мнения: 22
Майстор за тапети  Joy Joy Joy Сеедно да искаш майстор да ти реже хляба ... Айде аз съм майстор на тапети ако така те устройва колко ще ми дадеш да ти ги залепя ?

# 2
  • Варна
  • Мнения: 911
смееш се ти, ама си е отговорна и нелесна работа, майсторлък си е необходим,  аз също доста се притеснявах. Но баща ми се постара повече от колкото си мислех, че е възможно  Laughing за детската взехме тапети със зайчета и той дори ги подреди в една линия, ще потърся снимка да покажа.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 911
             

# 4
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
да залепиш тапети с половинката и да не се скарате си истинско изпитание през което трябва да премине младата двойка ... задължително д ане казвам.
оставя незабравими спомени.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Майстор за тапети  Joy Joy Joy Сеедно да искаш майстор да ти реже хляба ... Айде аз съм майстор на тапети ако така те устройва колко ще ми дадеш да ти ги залепя ?
weezy, тапетите са на цветя, както вече казах и ние искаме по-голямата част от стената да е с едноцветен тапет, а само над таблата на спалнята да е този на цветята в рамка - като картина. Също така една дължина да минава на срещуположната стена към тавана и да продалжава по самия таван ...  Все още ли имаш желание  да го направиш?  Joy Ще публикувам снимки като стане...

Последна редакция: сб, 07 юни 2008, 12:42 от mar4ela5

Общи условия

Активация на акаунт