мъже,къде им е упътването???

  • 1 990
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 363
виждам ,4е се навъдиха теми за пренебрегнати мами,за отно6ения помежду ни...и така нататък.определено е трудно да се запази баланса....може в тази тема да се споделя известен опит на мами ве4е преодоляли проблем с мъжете си в разли4ен етап от съвместния им живот,на такива ,които сега им се слу4ва..,както и някои хитринки за окротяване на опърни4евия Laughing

# 1
  • Мнения: 1 367
Не ми се налага да укротявам когото и да било.Поне в повечето случаи.В останалите-компромиси и диалог му е майката.Даже и да не е веднага,да мине малко време в цупене.Упътване няма,преценява се на място според ситуацията-кога да отстъпиш,кога има нужда от известна доза агресия,кога трябва да приложиш малко хитрост...

# 2
  • Асеновград
  • Мнения: 1 550
Не ми се налага да укротявам когото и да било.Поне в повечето случаи.В останалите-компромиси и диалог му е майката.Даже и да не е веднага,да мине малко време в цупене.Упътване няма,преценява се на място според ситуацията-кога да отстъпиш,кога има нужда от известна доза агресия,кога трябва да приложиш малко хитрост...
Peace

# 3
  • Мнения: 363
не смятам сериозно,4е има упътване или рецепта за идеални отношения,просто мисля,4е когато на някоя от нас и е криво може да по4ете ,да се развесели,успокои ,4е вси4ко минава...просто има моменти и моменти ....(наясно съм ,4е взаимоотношенията между хората са индивидуални Peace

# 4
  • Мнения: 9 973
ако някой от нас е кисел се отбягва докато му премине Laughing
иначе правим компромиси Peace

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 385
Няма упътване, има насочване... Laughing

# 6
  • Мнения: 780
ако някой от нас е кисел се отбягва докато му премине Laughing
иначе правим компромиси Peace
Peace

# 7
  • Мнения: 3 376
Нормално е след появата на детенце нещата да се променят малко или много.

Бих казала,че всичко се основавана взаимните компромиси колкото и изтъркано да звучи.

Иначе съм на мнение,че ако таткото не се приобщи рано към грижите за детето,после ще вземе да измъква все повече и повече,поне такива примери имам около себе си.

# 8
  • Мнения: 9 814
Мъже,къде им е упътването???

Е, стига де мъжете да не са микровълнови или телевизори, за да ги ползваме с упътване.
Всеки човек има свои лични и строго индивидуални черти и своите положителни и отрицателни качества, независимо от пола и възрастта.

Трябва толерантност, за да съществува една връзка или едно приятелство.
Задайте си въпросът колко пъти и ние  сме постъпвали гадно спрямо съпрузите си?
Детето променя много взаимоотношенията в една връзка и не е задължително да ги заздрави.

# 9
  • Мнения: 8 999
Предполагам, че и мъжете ни често се чудят къде са нашите упътвания. Или ние, жените, май бяхме съвършени?

# 10
  • Мнения: 1 367
Или ние, жените, май бяхме съвършени?
Иска ли питане... Laughing

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
За съжаление няма упътване Joy Joy Joy

# 12
  • Мнения: 1 671
Много компромиси и повече шеги  newsm78. Друго не ми хрумва. Като имаме разногласия си казваме какво ни тежи, иначе кротко си повтаряме, че е период и ще мине.

# 13
  • Русе
  • Мнения: 2 354
някои хитринки за окротяване на опърни4евия Laughing

няма такъв филм

# 14
  • Мнения: 4 753
Аз нямам проблеми с половинката... той има проблеми с мен...  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт