Здравейте, момичета!
За втори път меря естрадиол на 4-ти ден от цикъла и се озадачих от тази стойност - нула. #Crazy #Crazy #Crazy
Все съм чувала за ниски стойности, но чак пък за нулев резултат  Shocked
Това направо ме побърка...
Какво означава- че няма да имам изобщо годна яйцеклетка ли?????
Незнам какви са референтните стойности, защото ги правих във ВМИ - (хоспитализирана съм за няколко дни и ми се правят всички изследвания безплатно) и просто погледнах резултатите в папката, където бяха нанесени и нямаше такива, но все пак каквито и да са - това да е нула...
Докторът се появи по едно време и го попитах за това - как така е нула - той на-спокойно ми заяви, че е нула
за този период за мен е нула  Shocked Shocked Shocked
Съотношението между лх и фсх също ми е много лошо - преди два месеца ми беше съответно 3,07 към 7,10, а сега ми е 2,45 към 6,11  Cry Cry Cry
Попитах го за това и му казах, че трябва да е едно към едно - той ме попита кой ми е казал, че трябва да е така и да не се притеснявам - по-важното е, че фсх ми е било добре...
Пък и при мен били други работи...
Всъщност аз съм с проблеми на щитовидната жлеза - високи ТЗ и МАТ, в последствие заради лечението на тези двата ТСХ ми се повиши до 3.20 и затова потърсих второ мнение и се срещнах с доц. Орбецова и сега се стигна до това...
Лекуващият лекар ми каза, че е рано да се притесняваме, защото не са ми излезли надбъбречните хормони - дхеа-с , андростендион, и 17 прогестерон... и като излезнат ще му мислим, защото всички неща са свързани и особено при мен дхеа-с и андростендиона са ми високи...
Само незнам как ще издържа до понеделник....
как така ще ми е нула естрадиола...
Възможно ли е това....
Моля ви за мнение и за съвет, защото ще се пръсна от притеснение...
Прегръщам ви силно!
Благодаря ви предварително за отговорите!
Желая ви хубав и усмихнат слънчев ден!