Ужас!!! Климатици!

  • 1 166
  • 13
  •   1
Отговори
  Здравейте, момичета, искам да ви попитам не ви ли дразни шумът от климатиците. Съседите под нас имат и е адски шум. Не си издържа. Най- шумно е в стаята на дъщеря ми и казва, че от него често я боли главата. Всички климатици ли са толкова шумни и при производството им не се ли мисли и за тези неща?

# 1
  • Мнения: 1 925
Темата не е за този форум. Не всички са шумни, на такива сте попаднали, нашите жужат като мухички  Peace за разлика от този на съседите  #2gunfire

# 2
Темата е за домашният бит, а всякакви въпроси, свързани с домашния бит са за тук.

# 3
  • Мнения: 575
Нашите не шумят. В началото единия бучеше, но се оказа от неправилен монтаж. Оправиха проблема и сега и нашите са като мухички Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 613
нашите също са безшумни,явно зависи как са монтирани newsm78

# 5
  • Мнения: 3 621
и ние нямаме проблем  , нашите са безшумни, а и тези на съседите  Laughing

# 6
  • Мнения: 2 388
Имам такъв проблем със съседа, който живее в отсрещната кооперация. Чува се от съседната улица още, като се прибирам.
Радвам се, че спалнята ми е към двора, защото зимата няма начин да се спи, дори и при затворени прозорци.

# 7
  • Мнения: 22
Китайските шумят по-скъпите не толко но като цяло МНОГО СЕ ГЛЕЗИТЕ ! Аз на вилата имам един руски и шуми но е поносимо и не дразни ,а незнам в кви жилища живеете за да се оплаквате от климатиците но първо си погледнете дограмата от там е проблема

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Китайските шумят по-скъпите не толко но като цяло МНОГО СЕ ГЛЕЗИТЕ ! Аз на вилата имам един руски и шуми но е поносимо и не дразни ,а незнам в кви жилища живеете за да се оплаквате от климатиците но първо си погледнете дограмата от там е проблема
Е хайде не обиждай хората. И ако има климатици, които са шумни какво ще рече, че трябва да имаш добра дограма и да не си отваряш прозореца така ли? Ами как ще се проветрява. Аз лично нямам този проблем, но мои приятели имат. А и много хора лятото си държат прозорците отворени не мога да си помисля, че се глезят в случая.

# 9
  • Мнения: 2 388
Китайските шумят по-скъпите не толко но като цяло МНОГО СЕ ГЛЕЗИТЕ ! Аз на вилата имам един руски и шуми но е поносимо и не дразни ,а незнам в кви жилища живеете за да се оплаквате от климатиците но първо си погледнете дограмата от там е проблема
Този за който аз съм писала е FISCHER. Не се глезя и не се оплаквам, просто изразих мнение.
Не съм правила забележка на собствениците и няма да направя. Все пак е студено зимата, хората за такъв климатик са имали пари, такъв са купили, няма да умрат от студ, защото на някой му шуми.
Дограмата ни е нова, уплътнено е всичко, работи климатик и въпреки това, когато телевизорът е намален или не работи, шумът от климатика на съседите е много изнервящ.

# 10
  • Мнения: 3 294
Китайските шумят по-скъпите не толко но като цяло МНОГО СЕ ГЛЕЗИТЕ ! Аз на вилата имам един руски и шуми но е поносимо и не дразни ,а незнам в кви жилища живеете за да се оплаквате от климатиците но първо си погледнете дограмата от там е проблема
А ако шумящия климатик на съседа е поставен точно над главата ти и въпреки добрата дограма и външна и вътрешна изолация пак се чува...какво ще кажеш тогава   newsm78 сигурно пак се глезим , или предлагаш да хвърлим на всички комшии по 2000-3000 лв за хубави климатици и ще решим проблема ??

# 11
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Vсуея в къща и нямам съседи със шумни климатици, ама пък съм и човек, на когото не пречи шума. Създадена съм за живот е блок явно. Не мога да разбера какво ви дразни толкова. Никога не съм се впечатлявала от външни шумове, нито пък тиктакане на часовник може да попречи на съня ми.  Rolling Eyes

# 12
  • София
  • Мнения: 8 275
Ами ще свикнеш Simple Smile ...поне аз успях с този над нас - леглото ми е точно до прозореца а над него е закачен въпросния смутител... още го чувам, но спрях да се дразня

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 3 021
Ако темата е за климатици - има си отделна такава.
Ако темата е за ужаса - споделете в клюкарника.
Съдейки по броя удивителни е по-скоро второто.
Полученото съчувствие тук, би трябвало да е достатъчно.
Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт