добър педиатър в 14 поликлиника

  • 3 697
  • 2
  •   1
Отговори
Мили майки,
Моля ви, препоръчайте ми педиатър в 14 поликлиника, който да не предписва антибиотик за хрема, да не е привърженик на изкуственото мляко и ранното захранване и да проявява толерантност към хомеопатията...
Уморих се да се боря с остарели схващания, а понякога и да лъжа.
Четох добри думи за д-р Андреева и д-р Панайотова, но те не приемат повече деца..
Благодаря ви и бъдете здрави!

# 1
  • Мнения: 49
Здравей, ние сме при д-р Марияна Любенова. Тя е специалист детски болести и съм много доволна.
Намира на 3 ет., 316 кабинет - влиза се от другия вход на поликлиниката, а не където са Андреева и Панайотова. При нея също е натоварено - има много деца, освен това е и личен лекар на много възрастни. Не знам дали ще има възможност да ви поеме, но не пречи да опиташ.

Успех ти желая.  Simple Smile

# 2
  • sofia
  • Мнения: 73
Maria Todorova vuzrasten pediatur kato vlezesh otkum detskoto na registraturata popitai za kabineta ,a inache pokriva vsichki tvoi iziskvania.Za 28g. sum pila dva puti antibiotik,sega i Vladi e pri neia i jivot i zdrave i bebo shte bude pri neia kato se rodi,neznam obache dali priema novi patsienti,no opitai niama da sujaliavash.Ne e imalo moment kogato mi e triabvala da ne mi e vdignala telefon ili neshto takova.Ako iskash moga da ti pusna telefona i na lichni.Uspeh. Hug

Общи условия

Активация на акаунт