"Славянски гювеч" на "Ам-Ам"

  • 1 726
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Някой давал ли е това пюре? Моята бебка и на една приятелка получиха разстройство.Подозираме, че е от него. Ако някой е имал същият проблем да пише.

# 1
  • Мнения: 1 006
Аз съм давала от него.Детето го хареса и не сме имали проблеми.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
засега не съм давала,но сега ще го пробвам-много го хвалят

# 3
  • Мнения: 9 973
 Sick отвратително е

# 4
  • Мнения: 362
 давала съм не е имало проблеми  Peace

# 5
  • Мнения: 78
Преди повече от 2 месеца давах славянски гювеч,беше и любимото пюренце.

После изведнъж зеленчуковите пюрета на ам-ам се скриха от пазара,никъде ги нямаше(поне в Бургас ги нямаше никъде).Скоро пак видях  4е са ги пуснали по магазините НО,вече новата партида на славянския гювеч е със съвсем друг вкус цвят и мирис,малката сега не ги яде.

Забелязах че вътре има малки парченца от чушките,което е добре за по големи бебета,но заедно с тях има и черни не отстранени изпечени люспи,което ме накара да не купувам повече от тези пюренца.

# 6
  • Мнения: 6
На вкус е хубаво,поне за мен,но май тези черничките неща,а даже и семки може да са ни докарали проблема.  newsm78

# 7
  • Мнения: 78
И на мен много ми харесва на вкус,но .....по добре опитай други пюренца,нещо не им се получила рецептата

# 8
  • Мнения: 5
nie ve4e gi iadem  na malkia mu haresvat.hapva gi s laji4kata.ima 2-vida guve4 edinia e proizvodstvo aitos a drugia e selo pravosslaven.tam e razlikata v kosa i gastotata.ina4e nimame razstroistvo.naprotiv sme s zapik.aide hapvaite am-am.

ние ве4е ги ядем  на малкия му харесват.хапва ги с лъжи4ката.има 2-вида гювеч единия е производство айтос а другия е село правосславен.там е разликата в куса и гъстотата.ина4е нямаме разстройство.напротив сме с запек.айде хапвайте ам-ам.

Моля, пишете на кирилица.

Последна редакция: ср, 11 юни 2008, 22:52 от Vivi

# 9
  • Мнения: 1 168
И при нас, в Русе, поне в магазина от който пазарувам ги няма от доста време, а са добри според мен.

# 10
  • Мнения: 1 896
Да, давала съм от него.
Синът ми го харесва и н сме имали проблеми.

# 11
  • София
  • Мнения: 6 011
По принцип е възможно, разбира се, разстройството да е от пюрето - кофти партида или нещо от сорта. Купувала съм Славянски гювеч и детето ми е яло, не е имал стомашни проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт