Имате ли желание за секс?

  • 6 026
  • 74
  •   1
Отговори
  • Мнения: 514
Добър вечер дами!!

Пускам темата защото последно време нещо нямам никакво желание да бъда интимна със своя съпруг!Незнам  newsm78от какво може да е породено това!
В момента той е отпуска и прекарваме по-вече време заедно но положението е същото даже и по -рядко!
Можеби стана така защото очакванията ми за отпуската му не се осъществиха/искахме да отскочим до родния му град /На всичкото отгоре той вместо да се радва че е с нас ,само критикува и мрънка за щяло и нещяло! ooooh! ooooh! #CrazyПочва да ми писва и това допълнително ме изнервя! Shocked
Може ли това да е някаква индикация за семеен проблем ?Имали ли сте и вие такива периоди?


Казах му ,че не ми е приятно да се държи така  и той започна да си контролира поведението, но аз усещем ,че не е истински а че го прави "насила"само и само да не се разтроя!


П.П.---не можах да открия с търсачката подобна тема в блиското минало и ако е имало такава простете Embarassed
Но ще бъда мнооооооооооого благодарна на отговорилите!
Лека и спокойна вечер! Hug

# 1
  • Мнения: 4 068
Не знам какво да ти кажа. При всяка двойка е различно може би. За мен такава липса на желание за секс/особено ако е трайна липса/ би била сериозен проблем. Ние с моя мъж дори когато имаме сериозни семейни проблеми не сме имали случай да нямаме желание за интимност с партньора. Може би при вас е различно обаче. Да не би да сте изнервени по други поводи външни на семейството и просто да си носите нервността у дома? Изчакай и не прибързвай в заключенията си, но ако това положение се задържи трайно, то значи някъде нещо куца. Това е моето мнение.

# 2
  • Мнения: 474
А как си прекарвате отпуската? Ако си седите само в къщи и се разминавате в стаите или се чудите какво да правите по цял ден, нищо чудно да не ти е емоционално и сексуално. А и отпуска принципно не означава, че трябва внезапно да ти се доправи секс. Разнообразете се, дори и да не сте заминали някъде. Идете на кино, правете си еднодневни екскурзии, идете на кръчма... измислете неща, които създават емоции. Не знам, дали ти помагам, но аз бих направила така. От собствен опит знам, че когато няколко дни сме си в къщи двамата и детето, неизменно се създава напрежение и дразнене. И действаме по описания начин. Много помага и отиването да си изберем и купим нещо за дома, нещо общо...

# 3
  • Мнения: 2 197
А как си прекарвате отпуската? Ако си седите само в къщи и се разминавате в стаите или се чудите какво да правите по цял ден, нищо чудно да не ти е емоционално и сексуално.
Подкрепям. Има хиляди варианти да си прекарате отпуската прекрасно и без да ходите някъде далеч. Разхождайте се, ходете на Зоологическа градина, почистете си къщата на фона на любимата ви музика, отидете в планината, направете си романтична вечеря, пренаредете къщата и др. под. Всички гореописани неща ги вършете заедно (поне аз винаги ги правя заедно с него и си прекарваме добре). Трябва да ти кажа, че и готвенето на нещо ново и екзотично може да бъде супер стимулиращо в една връзка. Най-малкото два часа си говорите в кухнята. Ние нямаме проблеми със секса, а не сме спирали никога да си говорим, но когато готвим си е много добре прекарано време. А и забавно.
А това напоследък колко време обхваща? Ако е повече от месец - търси вариант да оправиш нещата. Направете нещо ново - отидете на хижа например и го направете в гората или нещо подобно ново и различно. Може и просто да е на някоя полянка. Особено през деня си е много готино Laughing

# 4
  • Мнения: 514
Благодаря за отговорите! Hug

Напоследък --имам предвид някъде около 3 седмици!
Ние също правим всичко заедно вкъщи/готвене ,подредба или почистването /
Но незнам преди ни беше много приятно и сме си се смяли и забавлявали с шеги и закачки, но сега...........
Можеби вината не е в него, а в мен!
По цял ден се занимавам с детето и вече сигурно изпушвам!Едната баба е далече а на другата не може да се разчита защото си има детенце на 10 годинки и е прекалено разглезано според мен но това е друга тема!

В сексуално отношение досега не сме имали никакви проблеми дори и да сме били уморени или изнервени newsm78 newsm78 newsm78

На кой да оставим детето за да отидем на кино например---сваляме филмите от замундата и така!

Незнам какво да си мисля и се чуствам много подтисната ,а той много чужд!

# 5
  • Мнения: 5 710
Според мен в секса важи с пълна сила максимата, че апетита идва с яденето.
Не мисля, че имаш поводи за безпокойство и не мисля, че трябва да се зачиташ в литературата да търсиш семейните проблеми.

# 6
  • varna
  • Мнения: 676
Липсата на желание за секс е много сериозен проблем според мен.Това означава,че много неща във връзката ви куцат.Поговорете си сериозно и ако трябва се разделете за известно време.Явно отношенията ви имат нужда от освежаване.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ако си много напрегната, уморена, а може би отчаяна от нещо какво желание за секс може да имаш. Аз си мисля, че и мъжът ти има някаква вина за това. Не упреквай само себе си.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 390
Ами аз съм имала такива ситуации, в които да не искам секс. Много рядко ми се случва Embarassed, но ги има...Обикновено са предшествани от някакво мое разочарование, че не е направил това или онова #2gunfire или пък когато съм изморена.

# 9
  • Мнения: 473
Когато мъжа ми започне да мрънка, да недоволства, да ме критикува за щяло и нещяло, при положение че аз върша абсолютно всичката работа вкъщи, а той само ходи на работа изобщо не искам да го виждам, а за секс не може да  става и дума. Минава ми, но имам такива периоди, в които не искам да виждам никой, включително и мъжа ми.

# 10
  • Мнения: 1 554
А да не би мъжът ти да има неприятности в работата Rolling Eyes това също е вариант Peace

А по въпроса за секса и на мен ми се е слу4вало да нямам желание за секс,според мен е напълно нормално Peace

# 11
  • Мнения: 2 448

Пускам темата защото последно време нещо нямам никакво желание да бъда интимна със своя съпруг!
Ако нямаш желание да бъдеш интимна със своя съпруг, определено имаш проблем с него. Ако нямаш желание за секс по принцип е вече съвсем друго.  Wink

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 8 221

Ако нямаш желание да бъдеш интимна със своя съпруг, определено имаш проблем с него. Ако нямаш желание за секс по принцип е вече съвсем друго.  Wink
Peace Така е.

# 13
  • София
  • Мнения: 7 097
Ако нямаш желание да бъдеш интимна със своя съпруг, определено имаш проблем с него. Ако нямаш желание за секс по принцип е вече съвсем друго.  Wink

Кратко, точно и ясно  Grinning
Присъединявам се.

Според мен, проблемът идва от отчуждението, което чувстваш от негова страна - то се отразява и на либидото ти. А каква може да е причината за това отчуждение вече не знам. Поговорете.

# 14
  • Мнения: 7 430
Не се притеснявай - ще отмине Peace
И аз съм имала подобни моменти, в които не искам ....ама после....ставам като тигрица Joy

Спокойно - ще видиш, че скоро всичко ще си дойде на мястото...
Пасинет добре го е написала Peace

Общи условия

Активация на акаунт