Операция на дискова херния - 2

  • 193 828
  • 967
  •   1
Отговори
  • Мнения: 62
Това е продължението на ето тази тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=133896.540

# 1
  • Мнения: 1 100
Ще си пейстна поста от старата тема:

Cantariny, ако можеш покажи как изглежда възглавничката ти - има ли снимка в нета? Ако не си ти вносителя, не е проблем да дадеш и публично инфо за нея. Ще бъде полезно за доста хора. Както писах, съпругът ми ползваше някаква възглавничка, но не я хареса и я даде на сестра си, даже не си спомням каква марка беше. Ако твоята наистина върши работа, информацията ще му е от голяма полза.

Твоята ДХ на кое ниво е?

Сега се сетих, че има и някакви стелки за обувки за хора с ДХ, които притискат някакви точки и с това намалява болката. На мъжът ми обаче нищо подобно не му действа, но той е тежък случай, вие може да опитате.  Свекърва ми сега му е взела някакви магнитни, но още не ги е пробвал.

Писанче, почивай колкото е необходимо, не мисли за работата, работа се намира, но не и здраве.  Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 2 019
Здравейте и в новата тема.  Hug Благодаря, Писанче!  PeaceЗаписвам се да я следя.

# 3
  • Мнения: 685
Не съм разпространител, само потребител Peace  Ето линк за подробна информация и видове:
ортопедич& … 80;ца

Надявам се да бъде от полза, все пак лекарката която ми го препоръча подробно ми обяснява защо точно тази възглавница да бъде! Каза ми където и да ходя, никога да не я забравям.

Моята ДХ е на ниво С5-6 и пише, че компримира коренчетата на дуралния сак (което ми звучи ужасяващо Cry)
А като се заглеждам в описанието  Thinking
Мога ли да помоля за помощ, за да дешифрирам следното: Миелон проследим до ниво Т4 без белези за миеломалация при нормален каналис централис

Много благодаря! Как се радвам, че ви намерих  Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 2 019
Cantariny, каква е цената на тези възглавници?

# 5
  • Мнения: 1 100
Какво е дурален сак? newsm78

Ох, аз защо си мислех, че става въпрос за въглавнички за стол! ooooh! Joy Дано да помагат! Peace

Чудех се откъде ми е позната марката и сега се сетих, че съм пробвала техни матраци - не бях сънена, но като легнах направо се отнесох - като криле на ангел са... Но ние и без това спим много и не си купихме. /т.е. спяхме много преди да имаме бебе Laughing/

Последна редакция: нд, 08 юни 2008, 20:05 от Ванилия Канелска

# 6
  • Мнения: 685
Cantariny, каква е цената на тези възглавници?

Варират между 140 и 180 лв. Моята е Милениум, струва 156лв и е размер S

# 7
  • Мнения: 803
Ванилия , щом имате бебе значи не сте спали по много !!! Виж, ние с 20-годишните щерки си поспиваме вече. Естествено когато няма болки.
И аз се пренесох в новата тема. Забелязах теми с по 80 страници - може би не беше проблем, но като сте казали!
Е, аз ви пожелавам сън без болка .

# 8
  • Мнения: 491
Здравейте.
Цяла вечер изпитвах остра болка в единия бъбрек(или поне аз си мислях че е бъбрек) , на сутринта ме болеше и яйчника от същата страна. Болката е постоянна. Отидох на лекарката си и тя установи че е дискова херния ,чесно казано малко ме озадачи диагнозата , защото болката не е в гръбнака , а повече в яйчника. Нейното обяснение е че чрез нерв се предава болката на яйчника . Изписа ми movalis. Болката в яйчника е силна , при всяко движение се обостря.
Дайте ми съвет дали найстина е дискова херния , да търся ли мнрнието на друг специалист.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 019
mama tedinka, много е трудно ние категорично да ти кажем дали е дискова херния.  Hug
Ти сигурна ли си, че те боли яйчник или усещаш болката в областта на яйчника, защото това са различни неща. Най-добре потърси и друга консултация.  Peace Поискай и направление за невролог или гинеколог, ако си сигурна за яйчника.  Hug

# 10
  • Мнения: 491
Ами май не е точно яйчника ами около яйчника, пффф ама и болката става все по остра , нямога да се мръдна при бсяко мърдане усещам болка. Боли ме над яйчника от лявата страна

# 11
  • София
  • Мнения: 2 019
Направиха ли ти поне рентгенова снимка? И само мовалис ли ти изписа?

# 12
  • Мнения: 491
Не са ми правили снимка и да само мовалис ми изсписа

# 13
  • София
  • Мнения: 2 019
Даде ли ти съвети, че трябва да полежиш, да не вдигаш тежко, ако е дискова херния?
Според мен отиди на невролог, защото ако наистина е дискова херния, шега не бива и е много важно какви мерки ще се вземат в началото на кризата, както и какви лекарства ще се пият.  Hug

# 14
  • Мнения: 491
Да дадем съвет да не вдигам малкото ама като се има на впредвид че е на 10 месеца и проходи е абсурдно , а и няма кои да ми помага така че .....
По късно ще се консултирам и с друг специалист.
Благодаря ти Hug

Общи условия

Активация на акаунт