За Арапя

  • 9 621
  • 38
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 193
Здравейте искам да попитам някой ходил ли е там. Дайте отзиви. http://shterevi.hit.bg/
Ще ходим с децата - едното на 6 год., а другото на 8 мес. и ми се иска да е някъде на спокойно  място.

# 1
  • Мнения: 4 784
Незнам дали точно на Щереви бяха, но съм ходила преди около 4 години. Хубави са, чисти, удобни за ползване. Но на мен не ми харесваше отдалечеността им от плажовете и магазинчетата в къмпинга. Не е кой знае колко далече, но и път в истинския смисъл на думата нямаше, някакав черен и през поляната. Жал ми беше за колата да минавам от там.

# 2
  • Мнения: 540
там е страхотно много е добре за децата има си и детски кът.ПРИЯТНА ПОЧИВКА

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 193
Мерси много, надявам се наистина да си изкараме добре.

# 4
  • Мнения: 540
СЪС СИГУРНОСТ ЩЕ СИ ИЗКАРАТЕ ДОБРЕ А КОГА ЩЕ ХОДИТЕ

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 193
Ами или от 7 юли или от 14 юли. Все още се чудим.

# 6
  • Мнения: 1 517
плажът много ли е далеч?  newsm78
има ли наблизо хубави места за хапване?

# 7
  • Мнения: 4 784
До преди 4 години не пропусках лято без да съм почивала поне месец на Арапя, то на палатка според мен за по - малко време не си и струва. От няколко години насам обаче, къмпинга вече не е това, което беше преди. Е..ха му майката! Аз за това се и отказах да ходя, а и детето ми е малко и предпочитам пълни удобства пред пясъка и нагли къмпингари. Както и да е, отнесох се малко от темата.
Има каравани/кръчми за хапване, плажа не е далече.

# 8
  • Мнения: 1 517
за съжаление и на други места прочетох за мръсотията, ще търся нещо друго

# 9
  • Мнения: 252
Здравейте искам да попитам някой ходил ли е там. Дайте отзиви. http://shterevi.hit.bg/
Ще ходим с децата - едното на 6 год., а другото на 8 мес. и ми се иска да е някъде на спокойно  място.

миналата година бяхме в тези бунгала и съм горе-долу доволна. бяхме с децата на 4 и на 1 годинки.бунгалата са на хубаво място, но нашето беше крайно ляво (ако застанеш с лице към люлките) и ужасно се напичаше следобед. ставаше си доста горещо.плажът е много близо, а също и на много близо има ресторанче, магазин.много е удобно. ако мога да ти помогна с още инфо-пиши на лични

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 193
Gabuna благодаря ти много за инфото. Имам само питане за ресторанта - как готвят, хубава ли е храната (а може и цените да кажеш). А също плажа чист ли е?

# 11
  • София
  • Мнения: 14 512
А цените за спане как са?

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 193
 до 15.06 - 36 лв.
15.06 до 30.06 - 41 лв.
01.07 до 15.07 - 51 лв.
16.07 до 31.08 - 56 лв
01.09 до 15.09 - 41 лв.
от 15.09             - 36 лв.

 
Цените са за бунгало за трима души!

# 13
  • София
  • Мнения: 14 512
Благодаря  bouquet

# 14
  • Мнения: 252
Gabuna благодаря ти много за инфото. Имам само питане за ресторанта - как готвят, хубава ли е храната (а може и цените да кажеш). А също плажа чист ли е?
а

миналата година беше вкусно и имаше готвено на обяд-мусака, пълнени чушки, таратор.на прилични цени.не мога да цитирам точно, но не беше скъпо. плажът е относително чист-чистят го, просто хората много цапат.иначе ако отидеш рано сутрин, няма никакви болкуци.пожелавам ви приятно изкарване!пиши после как е било.

Общи условия

Активация на акаунт