Диета

  • 3 697
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 537
Момичета,казаха ми една диета,дето имала много добър ефект.Не съм я пробвала още,но мисля да го направя.Малко е строга,но пък казаха ,че си заслужава.
1 кофичка кисело мляко 2%
1 настъргана ябълка
 сок от 1/2 лимон
2 суп.лъж. запарени овесени ядки/мюсли/
1 суп.лъж.мед
Това всичко се смесва и се хапва по малко когато се почувства глад.Пие се много чай без захар и вода,никакви нат.сокове и безалкохолни.Диетата по принцип е за 3 дена.Но приятелката ми каза,че за по-добри резултати се прави в продължение на 2 седмици.Знам,че трябва много упоритост и без никакви изкушения.
Единственото което няма да мога да направя е да не пия кафе.Просто без него немога.Иначе имам волята да устискам 2 седмици.Мисля от тези дни да я започна и ще споделям после резултати. Wink

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз я четох тази диета с едно уточнение- хапва се по 1 супена лъжица от сместта. Което истински ме ужаси и жадуващото ми за повечко храна същество моментално я отхвърли. Мисля, че ще ми е по-лесно нищо да не хапвам, но не и да си дразня стомаха с такова жалко количество храна.

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Е  на такава диета аз и казавам "съсипи здраве" Naughty, да не говорим, че каквото свалиш, после се връща светкавично.Луди сте да мъчите телата си по този гаден нанчин #Cussing out

# 3
  • Мнения: 671
Аз знам че тази комбинация се приема за закуска и действа много добре на външния вид  Simple Smile
Аз редовно си хапвах този деликатес по едно време чувствах се отлично Simple Smile много ме засищаше изобщо неяма глад и действа много добре и на стомаха

# 4
  • Мнения: 558
Аз знам че тази комбинация се приема за закуска и действа много добре на външния вид  Simple Smile
Аз редовно си хапвах този деликатес по едно време чувствах се отлично Simple Smile много ме засищаше изобщо неяма глад и действа много добре и на стомаха

newsm10

Аз това го знам като Френска салата на Красотата- само 4е овесените ядки са само накиснати от предната ве4ер в малко вода, а не варени.
СУПЕР Е!!! Аз 4есто си го правя за закуска, много е вкусно. Но за 3 дни или 2 седмици само на това- не мисля 4е е добре нито за теб, нито за тялото ти...  Naughty

# 5
  • Мнения: 1 455
ето и моя рецепта за една вкусна сутрешна или следобедна закуска. Засища за много дълго време, поне 4-5 часа, регулира стомаха, полезно сладичко си е, направо чудеса прави. Та, смесвате 1/2 кофичка (може и цяла) кисело мляко с 3-4 с.л. трици (струват стотинки и ги има в диет. магазини и големите супермаркети) или пшеничен зародиш (овесените ядки са доста по-калорични, а триците нямат калорична стойност, защото не се усвояват от организма), 1 ч.л. стафиди, 1 ч.л. смляно ленено семе и 1/3 нарязана на малки парченца ябълка. С банан също става. Сладко , вкусно, полезно и не чак толкова калорично. Аз си го правих за закуска или го хапвах преди тренировки, много ме зареждаше.

# 6
  • Мнения: 671
Абсолютно съм съгласна с Victoria_R  Simple Smile
Вярно че беше Френска салата на Красотата и го четох май в една книга "100 минути за красотата"
Но по-добре това за закуска  а през останалото време нещо много леко  Simple Smile
Успех с диетата

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679

СУПЕР Е!!! Аз 4есто си го правя за закуска, много е вкусно. Но за 3 дни или 2 седмици само на това- не мисля 4е е добре нито за теб, нито за тялото ти...  Naughty

За закуска си е перфектно PeaceАма да караш цял ден само по на една лъжица от тази смес, и така няколко дни или две седмици #CrazyНе е въпросът дали ще издържиш - с воля всичко става, но после?Нали знаете в какво се превръща прегладнялата мастна клетка -  в змей Mr. Green.После и вода да пиеш - ще ти се лепне.

# 8
  • Мнения: 3 537
Аз знам че тази комбинация се приема за закуска и действа много добре на външния вид  Simple Smile
Аз редовно си хапвах този деликатес по едно време чувствах се отлично Simple Smile много ме засищаше изобщо неяма глад и действа много добре и на стомаха

thumbsup
Да,самата комбинация действа много добре на стомаха на е редовен.И аз го ям от днес за закуска.А това е много важно за отслабването.На мен по същия начин ми действат мюслите.И вечер след 17,00ч нищо не ям,само вода

# 9
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
какво става с диетката?направи ли я и какъв е ефекта newsm78

# 10
  • Мнения: 3 537
какво става с диетката?направи ли я и какъв е ефекта newsm78
Ми това нещо го хапвам само сутрин,нещо като закуска,следобяд към 15,00ч хапвам 2 сухарчета с малко сирене или каквото имам и това ми е яденето за цял ден,през останалото време пия сок от грейпфрут,но само на мляко повече от 3 дена не мога да устискам признавам си.Но пък карам така вече 10 дена и съм  минус  2 кг,вече съм 52 кг,остават още малко Grinning Grinning GrinningМного съм доволна от себе си,но се мажа с кафе,би фазния на леокрема и се увивам с фолио,така всеки ден.Най-бавно ще преборя целулита Sickтой ми е най-голямия проблем

# 11
  • Мнения: 3 861
Браво Мими, давай все така и ще стане!!!

Общи условия

Активация на акаунт