Mastodynon

  • 2 381
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 770
Педиатърката ми предписа Mastodynon M - хомеопатични капки за отпушване на каналите на гърдата - по 45 капки три пъти дневно. В аптеката намерихме само Mastodynon (без "М") - дали е същото? Тя ще дойде следобяд, така че ще я питам, но исках и вас да попитам дали някой е ползвал този медикамент и какво е мнението ви?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 846
Няма ли листовка с указанията вътре?

Пробва ли с често кърмене след хубав горещ душ? Обикновенно много помага. Ползвам го когато ми се запушат каналите.

# 2
  • Мнения: 1 770
Да, правя ги тези неща и ми помагат. Но исках да знам и за този продукт.

Има листовка с указания и ги четох внимателно, но исках да знам дали някой е взимал такива капки.

# 3
  • Мнения: 5 500
Нещо не ми е ясно какво имаш предвид под запушени канали. Ако е това, че гърдите стават на бучки и кърмата изтича трудно, най-много помага един бабешки метод, налагане на гърдите с прясно сирене. Проблема е, че не знам дали ще можеш да си го намериш, ако нямаш познати на село. Това е 100%, и аз и снаха ми преди това се оправихме така.

# 4
  • Мнения: 117
Не се препоръчва бременни и кърмачки да пият Mastodynon, защото този препарат понижава пролактина (хормона, който отговаря за произвеждането на кърмата). Ако искаш да кърмиш, е абсурдно да го взимаш.

# 5
искам да ви кажа за Мастодинона - изписаха ми го през 1993 г. тогава още го нямаше в БГ и ми го донесоха от Австрия. Не бях раждала , но ми откриха бучки и на 2-те гърди в Гръдна хирургия и онкология при ВМА - проф.Чалъков....пих 2 опаковки, но ефект никакъв.... само дето си дадох парите
Чувала съм че и операциите непомагали, тъй като след години пак се появявали тези бучки...от тогава съм всяка години на прегледи...просто се наблюдавай и ходи редовно на прегледи за да не стане по-зле. Аз съм така считай от колко години
Успех

Общи условия

Активация на акаунт