Абсолвентски бал - идейки

  • 18 576
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 100
Здравейте Sunglasses след около месец ми предстои абсолвентски бал и съм се зачудила какво да облека...ще съм Ви супер благодарна ако споделите идеи или с какво сте били обле4ени вие Simple Smile Поздрави!@!!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 508
Мисля си, че не трябва да изглеждаш като на абитуриентки бал.Рокля, костюм или пола и панталон.Страхотни идеи ти дадох JoyИстината е, че не съм виждала как се обличат абсолвентите.Не съм ходиле на такова празненство. Wink

# 2
  • Мнения: 3 641
Зависи вс епак къде ще с епроведе събитието Simple Smile
Ако е е по-официално и в по-изискана обстановка ,може рокля до коленете/права/ с гол гръб.
Аз си бях купилав бяло-черно на нашата среща Hug
ЩЕ потърся снимки и ще сложа Hug

# 3
  • Варна
  • Мнения: 815
Скоро една приятелка беше на абсолвентски бал - беше облечена с черна права рокля, дълга до каляното, без презрамки. Много добре изглеждаше. Като видях снимките от празника - повечето момичета бяха заложили също на рокли до коляното. А  може и някакъв костюм.
Според мен не трябва да залагаш на прекалено шармантни рокли, като на абитуриентка  Peace
Все пак трябва да се съобразиш и с това къде ще се проведе празника. И най-важното обличи това, с което ще се чувстваш най-удобно.  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 4 743
Рокля или пола с някоя красива блузка от сатен. С панталон не ми допада  Peace

# 5
  • Мнения: 3 782
Нашият бал беше в една пицария, доста луксозна за пицария, но бяхме решили да не си купуваме тоалети, бяхме по-скоро елегатнти, но без рокли и прически.
Все пак зависи къде ще сте, дали всички ще бъдете в тон с обстановката.
Иначе черна рокля с гол гръб е чудесно. Пък и сега има толкова неща по магазините. Не микля,че трябва да си кой знае колко официална.

# 6
  • Мнения: 738
Аз нашето не мога да го нарека бал Crazy Събрахме се в един клуб, бяхме си облечени като за клуб...Наистина е от значение къде ще проведете събитието.

# 7
  • Мнения: 2 388
За моят абсолвентски бал бях облечена съвсем нормално, като за излизане на заведение, дискотека или клуб.
Общо взето всички бяха с нещо новичко, но в никакъв случай официално или тип - абитуриентски бал.
За мен добро решение е класическата малка черна рокля, но въпрос на вкус. Peace

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 1 727
Аз бях с малка черна рокля малко над коляното и тънки презрамки. Имах и сако към нея, но в друг цвят.

# 9
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
И на мен ми предстои, но още не съм си избрала дрехи. Чакам да уточниме заведението и тогава ще преценя Peace

# 10
привет
моят абсолвентски бал мина,  имах същите колебания като теб
ето ти една снимка на моя курс, за да добиеш обща представа(бяхме в ресторант), всички се бяха облекли като "дами на абитуриенти" т.е. елегантно и официално, но в никакъв случай като абитуриенти
ето
http://i255.photobucket.com/albums/hh148/lutien_tinuviel/absolve … 2008/HPIM1935.jpg

# 11
  • Мнения: 60
http://picasaweb.google.bg/chupacabra314/Absolventska/photo#5201695295851132690
Ето ти три абсолвентки от преди месец Simple Smile аз съм вдясно  Peace Приятно изкарване!

Общи условия

Активация на акаунт