"сил" за отслабване

  • 8 273
  • 5
  •   1
Отговори
  • Плевен
  • Мнения: 105
Здравейте,
от 06.06.08.пия 1 хранителна добавка-"СИЛ",съдържа червени водорасли и пектин.Досега свалих 1/2кг.,но най-важното е,че въобще не съм гладна.Ако има някой,който я е пил,моля да сподели за ефекта й.

# 1
  • Мнения: 164
О нова темичка, чакай да се запиша и ще я следя. Аз лично това не съм го пила, но към пила какво ли не и май от всичките ефекта е един и същ, но не знам това може и да е ефикастно. Ще следя да видя как се развива темата, и ако има резултати ще пробвам и аз Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 911
колко струват?
по 6 ли пиеш на ден?
сега потърсих в гугъла инфо, пише че съдържат пектин и екстракт от черупките на раковини, за водорасли не видях  newsm78

# 3
  • Плевен
  • Мнения: 105
Аз пия по 3.Ако искаш да свалиш до 10кг. се пият 3*1,ако са повече килата 3*2табл.Купих ги за 6.50лв.СИЛ има 2 варианта-1 с раковини,другото с водорасли.

# 4
  • Мнения: 189
аз съм ги пила тия Сил. не искам да ви огорчавам ама на мен честно казано не ми оказаха свалящо кила въздействие, хем си спазвах 30 минути преди ядене. незнам колко намаляват глада,ма за лятото по принцип не ти се яде много. не искам да ги обиждам хапчетата,може верно да са си добри, но аз 2 години поред изпивам по едно шишенце и нищо. е вярно не пия по 3 хапчета де.

# 5
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Пила съм какво ли не момичета #Crazy.......и нищо.....даже обратен ефект при мен се наблюдава newsm78....вместо да слабея аз надебелях  #2gunfire
Не искам да ви разочаровам....само споделям мнение ....Успех на всички с с борбата с гадните килограми Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт