Пак закъснение и нищо

  • 1 757
  • 22
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Здравейте милички   bouquet Hug, отдавна не съм писала, но ви чета редовно.
И е то пак реших да споделя моята история. Закъснява ми вече и аз не знам колко дена - изгубих им бройката  ooooh! ooooh! ooooh! Последно ми дойде на 12 Април и от тога няма лелка  ooooh! ooooh! Трябваше да ми дойде на 17 май но уви ни лелка ни бебче, правих си 7 теста всичките отрицателни, в събота ходих на доки и тя ми каза, че не вижда нищо и лигавицата ми била много тънка и нямало скоро да ми дойде, т.е. съм имала ановулаторен цикъл този месец, няма кисти или други притеснения и ми изписа Примолут Нор 3х1 за три дни, днес ми е третия ден, но се притеснявам да продължа да го пия, днес не съм пила нито едно хапче, защото изчетох доста теми и най-вече на Рамира, при която се е случило същото през септември 2007 като на мен и вече сигурно си гушка бебенцето. Сега съм в безизходица и не знам какво да правя  ooooh! ooooh! ooooh!. Олеква ми малко като споделям с вас!!  Hug Hug Hug

 Забравих да кажа, че нямам абсолютно никакви симптоми за нищо!!!  ooooh! ooooh! ooooh!

Последна редакция: пн, 09 юни 2008, 12:12 от stasy

# 1
  • Мнения: 598
Здравей. Не мога да ти помогна лично аz, но влеz в седмичната тема и питай. Ина много компетентни момичета. Успех   bouquet

# 2
  • Мнения: 1 165
отиди при друг лекар да чуеш второ мнение и искай да те видят с вагинален видеозон.Всъщност теб с какъв те гледаха?

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
отиди при друг лекар да чуеш второ мнение и искай да те видят с вагинален видеозон.Всъщност теб с какъв те гледаха?


 Гледа ме с вагинален,  през корема не можа да види нищо, защото точно преди това бях ходила по малка нужда

# 4
  • София
  • Мнения: 1 197
защо не си пуснеш кръвен така е най - сигурно!!! Peace и дано е една малка срамежлива точка!!! Praynig Praynig Praynig  :bouquet:

# 5
  • Мнения: 9 063
Стаси...мъчно ми е да те видя пак с този проблем Confused
Директно ще те попитам - при кой лекар ходиш?

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Стаси...мъчно ми е да те видя пак с този проблем Confused
Директно ще те попитам - при кой лекар ходиш?

 Сега в събота ходих при д-р Христова-Патрикова, но мисля да отида при д-р Троянчев тази седмица, ако не ми дойде.

# 7
  • Мнения: 9 063
Защо не се ориентираш към специалист по стерилитет?

Досега някакви хормонални изследвания пускала ли си, установен проблем има ли и съответно - назначено ли е лечение?
Дай малко повечко инфо Heart Eyes

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Защо не се ориентираш към специалист по стерилитет?

Досега някакви хормонални изследвания пускала ли си, установен проблем има ли и съответно - назначено ли е лечение?
Дай малко повечко инфо Heart Eyes

 Стеф, нямам установен проблем, ходип при поне 3-ма доктори, и тримата са на едно и също мнение, че проблем няма и ри мъжо няма проблем. Хормонални изследвания последно преди 3 месеца ми пускаха и там няма проблем, поне така каза доктора, но за съжаление д-р Ставрев не ми ги даде, като каза, че остават при него и аз реално не знам какви са резултатите, все пак ивах голямо желание да ги видя и да се консултирам с друг специалест, но той не ми ги даде, което доста ме узадачи.

# 9
  • Мнения: 9 063
Щом има такива отклонения в цикъла, значи трябва проблемът да е в хормоните.
Как така няма да ти даде изследванията? Shocked От какъв зор...съмнително ми се струва. Ти в коя лаборатория ги прави?
По принцип, спомням си че и друг път си имала такъв проблем, закъсняващ цикъл и т.н.
Овулацията следиш ли я някак - тестове, фоликуметрия, мерене на БТ...?
Сигурно си чувала, че има жени с много дълъг цикъл, с овулация примерно на 27-ми ден, на 30-ти и т.н. Но това при тях си е нормално, тоест, при всеки цикъл си овулират, няма значение че е толкова дълъг, важното е да има овулация и после лутеалната фаза да е достатъчно дълга. При теб тези неща трябва да са проследени някак...?

Според мен трябва да зарежеш тези лекари и да се ориентираш към д-р Даскалов, който в момента работи в Медикус Алфа, на Иван Вазов се намира. Не знам какви са финансовите ти възможности обаче, затова малко с резерви го предлагам. Мога да ти гарантирам едно обаче - той е единственият, който може да ти помогне, защото явно проблем има (аз така мисля), но досега никой не може да го диагностицира, просто защото лекарите които посещаваш не са достатъчно компетентни в областта на проблемното забременяване.

Друго не знам какво да ти кажа, миличка.
Все пак, отговори ми на по-горните въпроси, ако мога с нещо да ти помогна, ще го сторя, но при всички положения трябва да си намериш друг лекар...
 Hug

# 10
  • Мнения: 3 294
Стейси , този доктор няма право да ти задържа изследвания , те са си твои , ти си платила за тях и сега какво излиза , че ако отидеш при друг , трябва да направиш наново хормони  Naughty И аз подкрепям Стеф , че ако вашите опити надхърлят една година , мисля че е добре да се насочите към клиника по стерилитет . Успех  Hug

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Щом има такива отклонения в цикъла, значи трябва проблемът да е в хормоните.
Как така няма да ти даде изследванията? Shocked От какъв зор...съмнително ми се струва. Ти в коя лаборатория ги прави?
По принцип, спомням си че и друг път си имала такъв проблем, закъсняващ цикъл и т.н.
Овулацията следиш ли я някак - тестове, фоликуметрия, мерене на БТ...?
Сигурно си чувала, че има жени с много дълъг цикъл, с овулация примерно на 27-ми ден, на 30-ти и т.н. Но това при тях си е нормално, тоест, при всеки цикъл си овулират, няма значение че е толкова дълъг, важното е да има овулация и после лутеалната фаза да е достатъчно дълга. При теб тези неща трябва да са проследени някак...?

 Стеф, правих ги в лабораторията към кабинета на д-р Ставрев /голяма грешка/ ooooh! ooooh!, не ще да ми ги даде Thinking Naughty Thinking Naughty, дадох 300 лв. за хормони и накрая намам нищо, скарахме се и повече не ми се разправяше с него, да не говорим че още след първия преглед ми даде дата за хидротубация #Crazy #Crazy #Crazy, аз направо се ужасих, извика ме на втори преглед след 4 дена когато излезнаха хормоните, да не говорим че ми ги взе на два пъти без да спазва никакви дни от цикъла, ей така единия ден едните, на следващия другите  #2gunfire #2gunfireи сестрата му ми спука вените и на двете ръце, абе изобщо нямам думи. Там повече никога няма да отида.  Naughty Naughty Naughty
 Цикъла ми 36 дена, овулация на 22-ри ден, поне досега почти винаги ми е била така с плюс-минус 2-3 дни, ползвам тестове за овулация.

 Стеф, много скоро ще потърся помощта на д-р Даскалов!!! Дай моляте някакви координати, че аз му имам тези от Торакс

# 12
  • Мнения: 9 063
Миличката...нямам думи, такива пиявици трябва да ги бесят пред кабинетите йм!!!
Как толкова пари за хормони ще ти вземе, ти не се ли усъмни...ужасно жалко е, че си станала поредната жертва, дано вече се сложи край...
Хубавото е поне, че имаш овулация, това е супер даже Simple Smile

Възможно най-скоро се ориентирай към Даскалов, ето ти координатите - "Медикус Алфа", ул. "В. Търново" 21 (зад библиотека "Ив. Вазов"), тел. 63 44 63. Предварително се запазва час, не работят със здравната каса.

# 13
  • Мнения: 218
Ставрев е най- големия мошенник, жалко че си попаднала точно при него.
Но както те е посъветвала Stef бягай при Даскалов , за него и аз гласувам с две ръце, макар и да не съм му била пациентка , знам от познати ,че е добър специалист по стерилитет. Дано всичко е наред и скоро да гушкаш едно сладко бебче Praynig Hug

# 14
  • Мнения: 9 063
Тоя мизерник заслужава някоя пациентка да му спретне шоу тип "Господари на ефира", заслужава да го осъдят за измама и некомпетентност и да му вземат дипломата.
Много ми се иска някой да го направи...

Общи условия

Активация на акаунт