дайте съвет

  • 1 165
  • 21
  •   1
Отговори
Здравейте майчета,имам един въпрос.От днес влизам в 16 седмица, в четвъртък бях на видеозон и ми казаха ,че плода е 7,62 см.Навсякъде чета ,че средно за тази седмица плода трябва да е 15-16см.Според вас трябва ли да се притеснявам?Благодаря предварително.

Последна редакция: пн, 09 юни 2008, 13:57 от galaktik

# 1
  • Мнения: 9 973
а доктора не ти ли каза нищо?
ако не е,значи всичко е наред
потърси второ мнение от специалист

# 2
ми нищо не каза ,затова и ще го сменям

# 3
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Иди на фетална ехография при Марков, в подходящата седмица си.Той ще ти обясни подробно.  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 447
Най-добре потърси второ мнение.И не бързай да се притесняваш дано всичко е наред.Успех.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 345
Не си спомням колко см. трябва да е плода, но той ти е казал, че е двойно по малък и не е споменал да има нещо притеснително  newsm78 Да не би да е имал предвид 17.36 см., не знам  Rolling Eyes Отиди при друг лекар и ако трябва наистина го смени твоя.Дано няма нищо сериозно   Hug

# 6
  • Sf
  • Мнения: 978
Има различни начини на замерване - може да е от главата до дупето, а може и от главата до краката. Оттам е възможно да идва разминаването. След като докторът не е изразил безпокойство, вероятно всичко е наред. Което не пречи да потърсиш и второ мнение - за твое успокоение.  Peace

# 7
Това и ще направя.Благодаря много на всички

# 8
може да еи от видеозона доста стар ми изглеждаше.

# 9
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Най-добре потърси второ мнение.И не бързай да се притесняваш дано всичко е наред.Успех.
Peace

# 10
  • Мнения: 1 674
Потърси второ  мнение.

# 11
  • София
  • Мнения: 521
Не се притеснявай, щом доктора не е казал нищо лошо.  Бебетата не са кукли със строго определени размери. Някои вървят по-едри, други по-дребни. Важното е да е здравичко  Peace

# 12
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Потърси второ мнение.
Peace

# 13
  • Мнения: 4 753
Не се притеснявай, щом доктора не е казал нищо лошо.  Бебетата не са кукли със строго определени размери. Някои вървят по-едри, други по-дребни. Важното е да е здравичко  Peace

 Peace Успех...

# 14
  • Мнения: 3 804
при мен в 16 г.с беше 9 см,а се роди 52 см и 3550 кг

Общи условия

Активация на акаунт