Знае ли някой.........?

  • 699
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 499
здравейте отново. Незнам дали пиша в правилната тема, но ще продължа. Ако моя въпрос не е за тук ще помоля за извинение и да ме престетите където му е мястото.
Сега да си дойда на думата. Чух че з азасилване на спермограмата се правел някакъв чай от билки и имало ефект. Става въпрос за цвят от магарешки трън, някакви бабини зъби, пчелен прашец и мед. Това нещо се варяло и се пиело 30 мин преди ядене 2 пъти на ден. Даже като прочетох някъде в интернет и пише, че самият док. Кацаров е казал тови вид рецепта.
Искам да попитам ако някоя от вас знае нещо подобно да ми напише ще съм ви много благодарна. Както някои от вас знаят моят мъж го оперираха от варикоцеле миналия вторник на 03,06,2008 и днес му махнаха конците. Искам да знам кога също може да се направи първата спермограма и от кога ще можем да очакваме двете чертички. Извинявайте за дългото писане, но нямаше как иначе.
Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 1 699
Здравей мила,незнам нищо за тази отвара но днес четох нещо друго.Понеже аз сега търся къде да ходя на кални бани и чета всичко по въпроса.Та много момичета пишат че след кални бани в Поморие,на мъжете спермограмата ставала много много по-добра.Не само на жените се правят процедури а и на мъжете.И всички са много доволни.Едва ли не, дават гаранция от3 до 6 месеца забременяване,което е относително но все пак всички са много доволни.Разрови се ако искаш.Аз мисля да опитам.Късмет мила.

# 2
  • Мнения: 7 716
Бих ти препоръчала бърканицата на Хоуп. Ето ТУК, в тази тема има рецептата. Има голяма вероятност от подобрение. Peace

# 3
  • Мнения: 499
Lali много ти благодаря за тази тема прочетох я даже ще си я запиша, защото не мога да запомня всичко  smile3506. Но мъжа ми в сряда пак е при Кацаров и ще го накарам да го пита за тия рецепти с бабините зъби  newsm62 и магарешкия цвят. Пък може да каже и някакви витамини да пие заедно с вълшебната отвара.  feeding знае ли някой какво ще каже   newsm12
Но мисля че ще имаме добър резултат след време и ще скачаме от радост  newsm44

# 4
  • Мнения: 397
Здравей Биляна,

отварата наистина е вълшебна. Тя е смес от много билки и се взима от един билкар Миланов от кв. Симеоново в София. Нас ни изпрати д-р Кацаров и мъжа ми пи тази отвара много стриктно 8 месеца без прекъсване + витамини и антиоксиданти. Така, че ти казвам от собствен опит, че има резултат. Виждаш го в подписа ми. След операцията, мъжа ми прави на 6-ия месец първа контролна спермограма. За всеки е индивидуално възстановяването, при нас резултатите дойдоха точно 1 година след операцията. Имай търпение и слешайте д-р Кацаров. Подобряването на спермогенезата е по бавен процес.
Успех ти пожелавам!

# 5
  • Мнения: 499
galka   силно ме зарадва с този отговор. А вие колко време след операцията започнахте с отварата? Утре като ходи моя мъж да си взима болничния и ще го подсетя да пита от кога може да ги пие и витамините и отварата и там каквото даде.

Общи условия

Активация на акаунт