Клюкините от лятото - 18

  • 16 652
  • 262
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 731
И какво сега? Не разбрах защо ни заключиха темата, но все пак клюкини трябва да има и днес...
Моята например е, че днес за пръв път от три години насам се успах за работа.
И не, не съм ходила никъде снощи. Просто спах като хората.
Кеф!

# 1
  • София
  • Мнения: 17 142
И аз не разбрах що.
Какво като има Клюкарник, ние тук си клюкаме по наши си теми, как пък не съм отишла в общия Клю да си говоря с мацките с мъж и без работа по цял ден.
И къде го тоя чат, дето го има?

# 2
  • Мнения: 5 299
Има 2 чатърски теми, другата е http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=294340.0 . Изберете си коя от двете искате. Ако искате си сменете името и ги слейте в една. Каквото решите..

# 3
  • София
  • Мнения: 17 142
Добре де, имаме ги тия теми поне година.
Откъде сега ти хрумна да ги сливаме?
Сериозно.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 5 902
И аз не разбрах що.
Какво като има Клюкарник, ние тук си клюкаме по наши си теми, как пък не съм отишла в общия Клю да си говоря с мацките с мъж и без работа по цял ден.
И къде го тоя чат, дето го има?

И освен това в онова Клю хората сами си казаха, че им замирало Клю-то, щото се изхабили темите и въобще скука настанала... Пък тук си вирее Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 731
Бърди, не спори с модератор. Безсмислено е. Винаги са прави.
Странното е, че сме изтъпявали 1648508362 пъти повече в други теми, но никой не ги е заключвал...То снимки, то батковци, то простотии, а сега за няма нищо. Или от настроението зависи?

# 6
  • София
  • Мнения: 17 142
Или от когато на едната модераторка й скимне да влезе да ни повъзпита?

# 7
  • Мнения: 402
Сабинка, поздравления за успиването   bouquet
Хайде , пожелавам ти все така да продължиш  Heart Eyes Е, не всеки ден ,де  Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 17 142
Оф, Оморфис, вземи го смени тоя ник, че ми бърка в очите, бе, мацкаааа

# 9
  • София
  • Мнения: 1 748
Или от когато на едната модераторка й скимне да влезе да ни повъзпита?


Точно това щях да напиша. Весна се и кат ключар изпозаключи сума ти теми или ги размете не знам си къде.  #Cussing out

Как пък досега си ни беше супер подреден форумът, темите се заключваха, като наберяха определен брой страници и се пускаше нова и изобщо не сме се и сещали, че ни "модерират". Да ме прощава, ама сигурно сме най-дисциплинирания форум и като не ни влиза в общия дух, поне да не ни го навира така безпардонно.  Crossing Arms

# 10
  • София
  • Мнения: 17 142
Бан за всички  Party

# 11
  • Мнения: 671
Оф, Оморфис, вземи го смени тоя ник, че ми бърка в очите, бе, мацкаааа

Що бе много си ми е хубав,кво и е на сливата-сладко овоштно дръвче,вие нещо друго ли си мислите... hahaha hahaha

# 12
  • Мнения: 2 336
Бърдитке, как искаш да натопиш и другите.  Crossing Arms Аз и ти сме си за бан.
Сериозно. И мен ми подейства страшно отрицателно това объркване и разбъркване.
Темата за форумската среща - през девет планини в десета. Там ли да ходим да пишем като искаме да се срещаме?  newsm78 Кой ще иде там да търси? аз само този форум си отварям - нямам време да джиткам из дебрите на целия форум.
Пък и не мисля, че щастливо тъжната тема е чатърска по същество. Просто е един добър начин да споделиш чувства и емоции и най-вече проблеми и често там се намират реално разрешение на терзанията.
Пък клюто си е клю...  Mr. Green

# 13
  • София
  • Мнения: 6 999
БеБето, случайно да забеляза, че Весело-тъжната тема е номер 9? А клюкините номер 17? ...
И кое правило на форума налага да се местят темите за срещите в друг подфорум? До сега сме имали поне 4 други, които си седяха тук необезпокоявани, докато срещите се проведат и след това.

Нищо лично, но много изнервящо действа подобно хаотично 'модериране'.  Crossing Arms

# 14
  • Мнения: 2 863
БеБето, случайно да забеляза, че Весело-тъжната тема е номер 9? А клюкините номер 17? ...
И кое правило на форума налага да се местят темите за срещите в друг подфорум? До сега сме имали поне 4 други, които си седяха тук необезпокоявани, докато срещите се проведат и след това.

Нищо лично, но много изнервящо действа подобно хаотично 'модериране'.  Crossing Arms


Tъкмо щях да напиша същото и да помоля Бебето да не разваля духа на форума, който е най-свежото място  в бг- мамма, колкото и  парадоскално да звучи това. Някак не на място са ти действията  и не виждам в тях грам полза за форума, а не е ли това причината да има модериране....

Общи условия

Активация на акаунт