ами сега

  • 1 318
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 980
Здравейте мацки. имам си проблем с половинката.тестчето отчете днес ми е овулацията Grinning и половинката не Ще да ....    аz и не искам да го правим така йок ову и йуруШ в леглото.по принцип предпочитам романтиката   Hug ама и неговата реакция ме ШАШардиса  smile3513.мислех че и той го иска ,а той се панира.каzвам му, че нали и преди следяхме дните и т.н. , а той"ама по добре било да иzчакаме половин година оЩе. #Cussing outи сега съм била подходила много научному по въпроса и бебето ни било сигурно ама момента не бил доШъл" и оЩе буламачат тоzи род smile3515.А аz не съм сигурна дали е раzумно да чакам оЩе,zаЩото и аz съм си с проблеми . имам само 1 яйчник,а и другият е склонен да обраzува кисти newsm45                 

# 1
  • Мнения: 1 329
Не го предупреждавай кога ти е овулацията. Мъжете се стряскат, като им кажеш - Лягай да правим бебе.

# 2
  • Мнения: 266
Миличка, какво да ти кажа?!?то май става само когато не го искаш, иначе все някакви простотии се редят една след друга #Cussing out
Правилно е писала Дарилка

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Тедсан в Библиотеката погледна ли ?
Има няколко теми на тема Wink - Как се справяме с чуствата – нашите и на околните и за Неразбирането на мъжете .

# 4
  • Мнения: 980
Тедсан в Библиотеката погледна ли ?
Има няколко теми на тема Wink - Как се справяме с чуствата – нашите и на околните и за Неразбирането на мъжете .
Ами гледах ,Моренке. Мене греШката ми БеШе, че той видя теста и моята реакция.Аz по принцип иzбягвам да не го товаря с такива мисли.Болката ми е, че сега най вероятно Ще иzпуснем и тоzи месец newsm11

# 5
  • Мнения: 980
Току Що установих , че има и оЩе една тема от днес много сходна на моята "Страх ме е че всичко Ще пропадне". Затова мисля да прекратя тук. Аz намерих това ,от което имах нужда newsm47, а и Цвети има нужда от съвет по спеШно от мене.
Много мерси  и до следваЩия път newsm51

# 6
  • Мнения: 133
привет на всички-да ви се предаставя-Елица на 21г. и аз имам проблем с бебеправенето,преди 3мес. ходих на доктор и той ми каза кога ми е овуто,но мъжа ми точно тогава не искаше и оттогава правим опити,но нищо.аз разбира се нищо не му казвам,но все пак.Чудя се дали да почна да си меря БТ

# 7
  • София
  • Мнения: 6 360
tedsan,

Вероятно този мъж още не е готов да има деца. Реакцията му издава страх.
Ако ти си твърдо решена да имаш деца сега и от него - обвий процеса в мълчание. Следи си нещата и не го информирай изобщо.

# 8
  • Мнения: 133
благодаря за отговара,но се чудя дали да отида все пак на консултация,за всеки случай,но ме е страх,че доктора може да иска да направи на мъжа ми спермограма и се чудя как ще реагира той,много искам бебче,а и ме е страх защото преди 1г имам спонтанен аборт,какво ще ме посъветваш

# 9
  • sofia
  • Мнения: 8 932
Испанска розичке, няма смисъл да се тормозиш и да тормозиш и мъжо. Щом веднъж си забременяла, ще стане и втори път Grinning
Един съвет от мен, колкото повече мислиш за това, толкова по-трудно става.
Нито съм си мерила Т, нито съм си правила тестове за овулация, даже и тест за бременост не съм си правила....
Почнахме с опитите юли и стана януари....закъсня ми и мислех да си правя тест за бременост- а мъжа ми: "Защо ще даваш пари за глупости? Изчакай малко и ще видиш дали си бременна"
Та прави секс, независимо дали си в овулация или не.
На мен ми се случи да забременея точно преди цикъл (при положение, че ми е абсолютно редовен), така че .....секс, секс и пак секс Mr. Green

# 10
  • Мнения: 980
tedsan,

Вероятно този мъж още не е готов да има деца. Реакцията му издава страх.
Ако ти си твърдо решена да имаш деца сега и от него - обвий процеса в мълчание. Следи си нещата и не го информирай изобщо.

jam, ами той ако сега не е готов то тогава кога? Аz съм на 28 , а той на 38 (на 22.06 ги навърШва) аz поговорих днес с него и zа мен стигнах до иzвода всички тестове иzчеzват от полеzрението му.Да не се чувства като раzмножителна маШина.(той това не го каzа,но неЩо от рода че не се чувствал романтично)

# 11
  • Мнения: 133
много благодаря,сега ми дойде,като ми сварши ще видим какво ще става пак да става коквото ще

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Току Що установих , че има и оЩе една тема от днес много сходна на моята "Страх ме е че всичко Ще пропадне". Затова мисля да прекратя тук.

Общи условия

Активация на акаунт