Къде перете дрешките на бебо?

  • 4 914
  • 166
  •   1
Отговори
  • Мнения: 342
Здравейте, вчера накупих първите дрешки на бебо и не знам как да ги пера - на ръка или в пералня  Embarassed
Моля ви, дайте ми съвет!

# 1
  • София
  • Мнения: 618
В пералнята  Peace

# 2
  • Мнения: 1 896
В пералнята.
Защо на ръка?

# 3
  • София
  • Мнения: 4 865
Нося ги на реката  Mr. Green

Не виждам причина да не се перат в пералнята. Какви са твоите причини да се чудиш?

# 4
  • София
  • Мнения: 2 734
Оооо,в пералнята,разбира се!Пусни ги на 40 градуса,ако случайно някоя пусне от първото пране.Въпреки,че на мен досега никога не ми се е случвало бебешки дрехи да пускат...

# 5
  • Мнения: 342
Нося ги на реката  Mr. Green

Не виждам причина да не се перат в пералнята. Какви са твоите причини да се чудиш?
Не смятам да обяснявам защо се чудя! Нямам пет деца, а това ми е първото. За да питам, значи имам нещо в предвид!

# 6
  • София
  • Мнения: 4 865
Не се изнервяй толкова заради прането на някакви си дрешки. Хич не ми е работа какви са ти терзанията и чуденките. Питах те, защото предположих, че може би имаш някакви основателни съображения да переш на ръка, които аз съм пропуснала при отглеждането на двете си деца. Все пак, аз също не съм с пет. Дали да не питаме многодетните?  Wink

# 7
  • Мнения: 686
В пералнята.Тя по-добре ще ги изпере,пък и ти ще имаш повече свободно време.То си е голям слугинаж,ако тръгнеш и на ръка да переш.Най-вече си гледай леснината!

# 8
  • Мнения: 5 393
В пералнята естествено.

# 9
  • Мнения: 10 982
Разбира се, че в пералнята. Peace А ако някоя от бабите или прабабите вече те е информирала, че в пералнята не се изпират толкова хубаво, колкото на ръка, не им вярвай. Mr. Green

# 10
  • Мнения: 9 814
В пералнята Peace

# 11
  • Варна
  • Мнения: 3 953

[/quote]
Разбира се, че в пералнята. Peace А ако някоя от бабите или прабабите вече те е информирала, че в пералнята не се изпират толкова хубаво, колкото на ръка, не им вярвай. Mr. Green
Peace

# 12
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
В пералнята PeaceНикога нищо не пера на ръка Naughty

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
В пералнята.Дори и сега ако някоя от неговите или нашите дрехи (то дънки предимно) изпуска слагам цветоулавящи кърпички и проблема е решен  Mr. Green

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 1 250
Дори за миг не съм се чудила, въпреки, че ми е първо дете - пера в пералнята!  Peace
Щуротиите на баби и лели, че задължително трябва да се пере на ръка, дори не посмяха да ми ги споделят  Wink Това, че някога са си тровили живота, защото не е имало друга въможност, не означава, че и аз трябва да го правя  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт