дали е нормално

  • 2 234
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 54
здравейте на всички скоро родили майчета
Имам въпрос дали се е случвало подобно нещо на някоя от вас - след раждане (секцио) се чистех до около 30-я ден, след което на 50-я ден пак прокърви за 1-2дни и ре6их, че е нормално, но на 60-яден пакк се случва...? Кървенето е мн. слабо и с мн. ясна кръв - да ходя ли при док. или да изчакам, за да не се окаже, че нещо естествено
извинявам се, ако звучи смешно, но нищо подобно не чух от майките сред познатите си.

поздрави на всишчки ви

# 1
  • Мнения: 10 982
Дали не ти е дошъл цикълът? При мен нямаше такова кървене. Ако искаш, се консултирай с лекаря си за твое успокоение, все пак тук ще ти дадат различни отговори.

# 2
  • Мнения: 9 814
Иди на лекар, най-вероятно идва от хормоните.

# 3
  • Мнения: 686
А защо не отидеш на гинеколог?Може да е нормално,но доктора да ти каже все пак

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
А защо не отидеш на гинеколог?Може да е нормално,но доктора да ти каже все пак

 Peace Да, точно така.

# 5
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Възможно е да ти е дошъл цикълът.
Аз имах лохии до 40-тия ден, и на 47-мия ми дойде цикъл.
Но най-добре се консултирай с лекар, нищо не губиш!
Успех!

# 6
  • София
  • Мнения: 17 591
Мисля, че е нормален цикъл, но за всеки случай се обади и на докор да попиташ.

# 7
  • Мнения: 4 753
Консултирай се с лекаря си, но лично на мен имам усещане, че ми тече два месеца... Цикълът си ми дойде нормално, но ти казваш, че си прокървила само за два дни, а би трябвало повече, ако е цикъл...  newsm78

# 8
  • Мнения: 191
Въпреки че кърмех имах цикъл почти веднага, след като ми спряха лохиите, които от своя страна подължиха около 50 дни. При мен такова спонтанно кървене се получаваше от хормонален дисбаланс след раждането. Все пак е по-добре лекар да си каже мнението.

# 9
  • Мнения: 257
Отиди на гинеколог Peace, може би е хормонален дисбаланс Peace

# 10
  • Мнения: 1 062
За да си спокойна и сигурна отиди на гинеколог. Дори и да е нещо нормално, никой няма да ти се присмее, че не знаеш, ако това те притеснява.

# 11
  • Мнения: 304
И при мен се случи същото - оказа се цикълът. След месец два се нормализира. Родих секцио и кърмих. Доктора ми каза, че е от хормони и организма бързо искал да се върне в старото състояние  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 835
При секцио освен цикълът да ти е дошъл не виждам какво друго може да е? newsm78
Отиди на гинеколог.Може да е проблем с хормоните.

# 13
  • Мнения: 2 068
и аз си мислех при мен че е цикъл пък не беше  Sick

отивай на лекар !!!!

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Отивай на лекар

Общи условия

Активация на акаунт