За Credibul - като работодател?

  • 1 338
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 153
Здравейте! Предварително се извинявам, ако темата не е за тук (ако е така, моля модератор да я премести). Ако има мами, работещи в Credibul или имащи впечатления от тях, да споделят какви са условията аз работа там, заплащане, работно време, какви хора работят там, каква е работната атмосфера и изобщо всичко Hug! Благодаря предварително!

PS - Имам предложение за работа от тях, но се колебая, та затова пускам темата. Май ми е трудно да се разделя със старата си работа Confused Предстои да се срещна с техен представител и ще го попитам, но ми се ще да получа инфо от независим източник

# 1
  • Мнения: 189
Аз работя в магазин за техника,в който има представител на КредиБул.При нас работното време е по 11 часа,като им се полага по 1 час обедна почивка.На трудов договор са и им се заплаща на час,като им се спират и осигуровки.Та взимат някъде около 500 лв заплата.Почиват по 2 дни в седмицата.Зависи за кой обект ти предлагат.При нас примерно има забрана кредитните консултанти да ходят в магазина и да консултират клиентите.В Технополис и Техномаркет си ходят по цял ден милите и остават без крака.Като работодател са коректни определено.организират дори почивки на консултантите си.Надявам се да съм помогнала с малко инфо.

# 2
  • Мнения: 274
Кредибул са компания на Сосиете Женерал. Франсетата принципно са много точни като работодатели. Предполагам и при тези е така.

Общи условия

Активация на акаунт