Какъв лак за френски маникюр?

  • 2 765
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 616
Момичета, имам едно затруднение с направата в домашни условия на френски маникюр. Слагам основа после лепя лентички после минавам с бял по връхчетата и............. идва най страшното-  какъвно и лак в розовата гама да се опитам да си сложа отгоре стои някак на черти и по плътно отколкото ми се иска а уж все с такава цел си ги купувам ама тц Thinking не стои както в салон като са ми правили. Имате ли идея коя марка лакове са хубави почти прозрачни с бледо розов отенък, да не са мн гъсти и да се разнасят добре? За сега са ми препоръчали на OPI  и на Манхатън но още се чудя и събирам мнеия, лошото е че по магазините за не мога да пробвам /нямат тестери/. Помагайте!

# 1
  • Мнения: 91
Според мен,качествен френски маникюр или педикюр,в домашни условия,не става  Naughty

# 2
  • София
  • Мнения: 9 395
Аз съм си взела точно такъв бледо розов на цвят, прозрачен, за френски на Flormar и съм много доволна от резултата  Hug.
Цвета на лака в шишенцето е много бебешко розово, но не циклама, а точно бледо, като на бебешко кремче, да речем, от нешесте.  Grinning
Като го нанесеш, стои прозрачно и много нежно. Придава точно здрав вид на ноктите. Идеален е. Peace
Въобще, аз съм много доволна от лаковете на Flormar като цяло.  Hug

# 3
  • Мнения: 372
Става и в дом. условия, въпрос на точна ръка. Ползвам пастелните на Буржоа, Римел, Перфект.

# 4
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Аз имам много добър на Перфект, но е млечно бял, защото такъв френски ми харесва повече. Предполагам, че имат и с розов оттенък.

Френският маникюр става и в домашни условия  Peace Единствената разлика е,че трае по-малко, поне при мен.

# 5
  • Мнения: 1 284
беба28, напоследък съм много доволна от едни гръцки лакове, маникюра издържа 1 седмица горе/долу. Казват се Trendy.
Ето така изглеждат (сори за качеството на снимката):



Белият е номер 02
бежово/розовия - 03
безцветния - 00

Как процедирам аз:
 
Първо правя белите връхчета с лентички.
После мацам един или 2 слоя от бежовия/розовия.
(Като поизсъхне лепвам ако имам апликацийки разни).
Накрая слагам безцветен.

Издържа както казах доста време и изглежда супер красиво.

п.п. Основа слагам само на тъмни лакове, при френският маникюр не виждам такава необходимост.

# 6
  • Мнения: 3 782
Бих искала да мога да си правя траен маникюр в къщи. Ще следя темата, защото ако сутринта съм го направила на другия ден няма и помен от него. ooooh! Любим нюанс ми е този Morning Dew :love:http://www.oriflame.bg/prod/catalog/ProductDetailCategoryCheck.jhtml?PRODID=11088_bg_BG&CATID=mkOriflameBeautyNails_bg_BG&search=false&noMenu=

# 7
  • Варна
  • Мнения: 563
има мн хубави комплектчета от 4 лака,специално за френски маникюр на Перфект - добре става маникюра с тях  Peace

Общи условия

Активация на акаунт