за зачеването

  • 1 839
  • 28
  •   1
Отговори
  • гр.Сливница
  • Мнения: 84
[Много ви моля,знам че моя проблем не е проблем.Много моля някой да ми помогне да изчисля точно датата на зачеване.За целта: последна менструация 20.01.2008г.Опитвам се сама,но ми излизат все различни дати при различните методи.Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 2 131
Никой не може да ти каже кога точно си заченала  Laughing . Според мен, би трябвало да е някъде между 6 и 10 февруари, тоест тогава да си била в овулация.

# 2
  • Мнения: 518
За съжаление не мога да ти помогна, но в крайна сметка какво значение има точната дата? По-важното е, че ще си имате бебче! Hug Честито!  bouquet На консултация при док и без това ще ти определят термина без да се интересуват от точната дата на зачеване.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 585
Ето ти два калкулатора: 1, 2.
Пробвай с тях. Peace

# 4
  • Мнения: 3 675
Аз използвам много хубав интернет калкулатор - http://thefertilityshop.com/ovulation-calculator.htm. Винаги е бил точен, за зачеване не знам, но цикъла ми го е познавал винаги.

# 5
  • Мнения: 920
За съжаление не мога да ти помогна, но в крайна сметка какво значение има точната дата? По-важното е, че ще си имате бебче! Hug Честито!  bouquet На консултация при док и без това ще ти определят термина без да се интересуват от точната дата на зачеване.
Съгласна  Peace
Не е толкова важно кога си заченала, важното е че ще имате бебче, пожелавам лека и безпроблема бременност и чудесно здраво бебче накрая  bouquet

# 6
  • Мнения: 8 163
... в крайна сметка какво значение има точната дата?
Точната дата би била от значение, ако бременната има връзка с двама мъже. Иначе датата на зачеване наистина не може да се изчисли с абсолютна точност - всички дати около бременността, развитието на плода и термина са "предполагаеми", освен ако няма планирано секцио.

Десата, ако бебето е желано и от двамата, то единственото важно нещо наистина е, че ще ставате родители.

# 7
  • гр.Сливница
  • Мнения: 84
Безкрайно ви благодаря на всички-помогнахте ми.Разбира се ,че е желано бебчето.Бременна съм в 5 месец и съм безкрайно щастлива.Изчисляването ,за което ви помолих ми трябва за да определя пола на бебето.Иска се точната дата на зачеване за да е верен отговорът.Ще опитам пак да видя какво ще излезе.Още веднъж БЕЗКРАЙНО БЛАГОДАРЯ.Втози сайт сте по-отзивчиви. Grinning Grinning Grinning

# 8
  • Мнения: 593
Овулация настъпва две седмици след след първия ден на последния цикъл. В твоя случай на 3 февруари.

# 9
  • Мнения: 8 163
Безкрайно ви благодаря на всички-помогнахте ми.Разбира се ,че е желано бебчето.Бременна съм в 5 месец и съм безкрайно щастлива.Изчисляването ,за което ви помолих ми трябва за да определя пола на бебето.Иска се точната дата на зачеване за да е верен отговорът.Ще опитам пак да видя какво ще излезе.Още веднъж БЕЗКРАЙНО БЛАГОДАРЯ.Втози сайт сте по-отзивчиви. Grinning Grinning Grinning
Надявам се не си се обидила от това, което написах по-горе. Просто има хора и съдби всякакви. Нагледала съм се... Не всеки приема с радост бременността, не всяка бременност е желана, колкото и изумително да ни се струва това.

В твоя случай мога само да ви поздравя! Живо и здраво бебе, спокойна бременност!

# 10
  • гр.Сливница
  • Мнения: 84
Няма нищо,Фея-кръстница,споко всичко е точно не се притеснявай.

# 11
# 12
  • Мнения: 7 723
Между трети и седми февруари Peace

# 13
  • Мнения: 9 814
Датата на на първия ден от последната редовна менструация + 7 дни.
Пример 20.01 + 7- 27 и след това връщаш 3 месеца назад. Това е датата на предполагаемия ти термин.
Иначе овулацията реално настъпва между 12-14 ден от първия ден на последния редовен цикъл.

# 14
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Безкрайно ви благодаря на всички-помогнахте ми.Разбира се ,че е желано бебчето.Бременна съм в 5 месец и съм безкрайно щастлива.Изчисляването ,за което ви помолих ми трябва за да определя пола на бебето.Иска се точната дата на зачеване за да е верен отговорът.Ще опитам пак да видя какво ще излезе.Още веднъж БЕЗКРАЙНО БЛАГОДАРЯ.Втози сайт сте по-отзивчиви. Grinning Grinning Grinning
Е  айде тогава лека бременност и да се появи живо и здраво бебче, каквото ти желаеш. Ако не следващия път Wink Hug

Общи условия

Активация на акаунт