Сироп за подсилване на имунната система?

  • 10 150
  • 13
  •   1
Отговори
Здравейте на всички майчета!
 
Моето бебе е на 9 месеца и напоследък доста често боледува от най-малкото нещо. Мине се не мине време и пак е с настинка, кашлица, сополки и т.н.
Искам да Ви попитам ако знаете за някакво профилактично сиропче,  което да е за усилване на имунната система на детето и се взема без лекарско предписание.
Благодаря Ви предварително!

Последна редакция: чт, 09 юни 2005, 12:04 от deny_

# 1
  • Мнения: 426
мултисаностол.вчера го взех защото Максим не яде нищо друго освен мляко.Пише че е за подсилване на имунитета и предпазва от витаминна недостатъчност Wink

Последна редакция: чт, 09 юни 2005, 11:47 от bina

# 2
  • Мнения: 5 299
А защо не искаш да се консултираш с лекар?

# 3
  • Мнения: 1 320
Преди време имаше и анкета по този въпрос в "На пазар" ........ пусни и търсачката и за "Зравословния...."
Ники е доста по-голям и сега сме на "Киди " / за профилактика на 2-3 месеца взимам по 10 бр ог "Анималс"/ , като беше малък ползвахме "Мултисаностол".
Всичко е след консуртации с педиатър / личния му / и фармацефт.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 175
От колко месеца могат да се пият тези сиропчета?

# 5
  • Мнения: 404
"Мултисаностол" и" Киди".

# 6
  • София
  • Мнения: 15 215
От колко месеца могат да се пият тези сиропчета?

Киди-след 1 годинка. За другите не знам.

# 7
  • Мнения: 834
Борис пие Инфант Формула, това са витамини за бебета. Американски са и ни ги предписа гастроентеролог. Схемата е 10 дни от месеца по 1мл. Цената им е 28 лв.

# 8
  • Мнения: 3 334
Мултисаностол и Леатон

# 9
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз давам на Мони "Езберитокс" - предписа ни го педиатър, когато беше на 6 месеца, така че става и за по-малки бебета.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Аз давам на Мони "Езберитокс" - предписа ни го педиатър, когато беше на 6 месеца, така че става и за по-малки бебета.
Есберитокса не е поливитаминозен сироп, а хомеопатия, но често го изписват при боледуващи бебоци. Колкото до Мултисаностола и Киди, одобрявам повече първия, но мисля, че и двата са за по-големи деца - поне над годинка. Reni е писала за някакъв сироп със специална формула за бебета, не съм го ползвала, но сигурно ще е по-подходящ. Най-добре се посъветвай с педито и не давай нищо на своя глава, все пак бебо не е минал годинката.

# 11
  • Мнения: 8 505
За Мулрисаностол  не знам,но Леатон със сигурност става  преди  годинката.
Есберитокс не  е хомеопатичен,а е алкохолно-воден извлек от 3 растения-туя,ехинацеа и третото-не помня.На 4-5 годишни деца се дава,но на бебета... Thinking

Последна редакция: нд, 12 юни 2005, 08:16 от reflex

# 12
  • Мнения: 2 596
Бисерчо пие Мултисаностол от 2 месеца с прекъсване от 2 седмици.

# 13
  • Мнения: 987
и двамата ми пият от бебета  ЕХИНАЦЕЯ на др.Тайс.

Общи условия

Активация на акаунт