Изтичат ли ми водите?

  • 8 217
  • 92
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38
Не мога да разбера какво точно ми се случва - в 37 г.с. съм иот призори насам малко по малко на интервали ми тече някаква бистра течност - в началото напомняше на бяло течение (каквото си помислих, че е), а след това се избистри. Няма цвят, няма мирис. И изобщо не знам какво е. Не тече постоянно, нито ме "залива", но когато тече, определено е достатъчно силно, за да усетя как обилно ме мокри - а бе като теч е. Когато стана от леглото и отида в тоалетната и седна на тоалетната чиния, откровено шурва и след това спира. И след час пак така.

Имате ли някаква идея какво може да е това, преди да съм се раззвъняла на лекарката?

# 1
  • Мнения: 9 776
Определено няма какво друго да тече освен водите. Напълно е възможно да нямаш болки все още. Аз бях така до поставянето на системата в болницата. Прецени си кога да тръгнеш за болницата, а ако имаш възможност да звъннеш на лекаря си - направи го и той ще ти каже какво да правиш. Но ето идеи: влез в банята, направи си тоалет, приготви си багажа и бъди в готовност. Вярвам, че всичко ще бъде наред и ти пожелавам леко раждане! Стискам палци!

# 2
  • Мнения: X
И според мен са води, най-добре се приготви и отивай там, където си решила да раждаш.
Стискам ти палци!

# 3
  • Мнения: 254
Хайде късмет и здраво бебче на финала!  bouquet

# 4
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Определено няма какво друго да тече освен водите. Напълно е възможно да нямаш болки все още. Аз бях така до поставянето на системата в болницата. Прецени си кога да тръгнеш за болницата, а ако имаш възможност да звъннеш на лекаря си - направи го и той ще ти каже какво да правиш. Но ето идеи: влез в банята, направи си тоалет, приготви си багажа и бъди в готовност. Вярвам, че всичко ще бъде наред и ти пожелавам леко раждане! Стискам палци!

Да добавя, че е възможно мехура да се е спукал някъде в по-горната си част и затова да изтича по малко, при мен беше така.
Леко раждане!  Peace

# 5
  • Мнения: 315
С първото ми раждане беше точно така - изтичаха на интервали, като се напъна - например като ставам от леглото. Балона не се беше спукал хубаво. При самото пукване, го усетих - чу се нещо като пукане на балон, чак ме стресна.
Леко раждане ти желая и сладко бебче! Hug Praynig

# 6
  • Мнения: 311
Леко раждане и едно здраво беб4е ти пожелавам!Късмет Peace

# 7
  • Мнения: 62
определено мисля че са водите!леко раждане и живо и здраво бебче Hug

# 8
  • Мнения: 327
Не се чуди,ами стягай багажа и леко раждане  bouquet

# 9
  • Мнения: 38
Мдаам...

От около половин час няма нищо.

Хубавото в цялата работа е, че днес по обяд имам среща с лекарката, при която ще раждам и май ще си взема багажчето за всеки случай... Странното е, че това странно воднисто явление спря. До обяд има време и няма да допусна да се панирам, щото съм голяма паника.

Ама водите бистри ли са? Аз все си мислех, че имат някакво леко оцветяване и мирис.

# 10
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Elma Ruth леко раждане  Hug


Оцветяване и има оикновенно само тапата  Wink  като желе или гъсто течение с кафеникав цвят Crazy

# 11
  • Мнения: 327
Трябва да са бистри,ако не,е проблем.не чакай до обяд,ако обменната карта е в теб,отивай директно в болницата Peace

# 12
  • Мнения: 2 131
Мен да питаш, не чакай до обед. По принцип при изтичане на водите, трябва веднага да се бяга на лекар. Макар при теб явно да не са изтекли напълно.
Леко раждане и здраво бебе ти желая!

# 13
  • Мнения: 9 776
Мила, даже и да спре изтичането на водите, не си мисли, че раждането ще ти се размине. То вече е започнало. А ако процеса спре това вече е обезпокоително. Обади се веднага на лекарката си, а иначе - марш в болницата. Няма място за спокойствие вече. Водите са бистри, а може да са зеленикаваи, ако преносиш, ама при теб няма как да е така щом си в 37 г.с.

# 14
  • Мнения: 38
Благодаря ви много за съветите на всички и за светкавичните отговори! Помогнахте ми много.



Общи условия

Активация на акаунт